KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 12Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
13-01-13 18:46  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Adam nie wiem czy byłeś u okulisty na głównym placu w Twoim mieście. Właścicielem jest mój kolega ze szkoły średniej. Ma tam kilka dużych akwariów z rybkami słonowodnymi itd. jak ja to zobaczyłem to mi szczena opadła. Byłeś....

 
13-01-13 19:48  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Jarek no pewnie chodzę tam już ładne kilka lat jak jeszcze miał takie tam z 200l i Sumy Rekinie,,,Teraz to inna bajka najwyższy poziom akwarystyki.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
13-01-13 21:31  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Odwiedziłem Andrzeja kiedyś jak byłem służbowo w Lubawie i jak zobaczyłem te akwaria to mi szczena opadła , a te koralowce szok. Jak mi odpowiedział ile tysięcy złotych włożył w te akwaria to ja przepraszam. Ale jak jak to z pasjami bywa na kasę się nie patrzy, czyż z nami nie jest podobnie.......

 
13-01-13 21:40  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

No prawda swego czasu na akwaria poszło kilka setek, ale cicho sza.....teraz się już uspokoiłem, z modelami też.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
13-01-13 22:05  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Ramolot 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mam i ja. 320 litrowe. I najchętniej bym się go pozbył. Wróciłem do hobby z lat młodości, na akwarystykę nie mam już czasu ani chęci. Wolę motocykle.

 
17-01-13 19:47  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Szyszak 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Super baniak Adam.
Lubie pielęgnice ale moja ulubiona rybka to razbora galaxy. Zresztą u mnie tylko takie maleństwa pływają :).

A i motorek fajna sprawa. Mam jeszcze stareńką wiesię 125 i cbr600, ta pasja góruje nad innymi :D. Kasy idzie w to w brud, kto ma to wie.
http://www.youtube.com/watch?v=JJg9lxwYR0E
Taki filmik od chłopaków z sąsiedztwa :).

 
23-01-13 16:25  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Adam też mam akwarium 112l, tyle że ja preferuje pielęgniczki a dokładnie kakadu. Mam samczyka i 3 samiczki. Fakt, tarło i opieka nad małymi robi wrażenie. Akwarium urządzam w typ amazonki dlatego dałem jeszcze bystrzyki barwne.
Zainteresowanych zapraszam tu:

Bocja

z tego co wiem to modelarstwo i akwarystka często idą w parze

--

Post zmieniony (23-01-13 16:27)

 
24-01-13 12:49  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witam

Cieszy takie zainteresowanie. Z motorów to bardziej motorek-czyt: skuterek do pracy na wiosnę, ale nie ukrywam że prawdziwi motocykliści bardzo mi imponują i z chęcią oglądam jak jakiś gdzieś stoi, a filmik....pełen szacun to się nazywa odpowiednie spędzanie czasu.
Ramolot ja bym chętnie przytulił, ale druga połówka by tego nie zdzierżyła.
Windus patrząc na stronkę, którą z resztą głębiej sobie przejrzę, to widać, że poważnie podchodzisz do sprawy. Ja planowałem hodować apisto, ale one potrzebują regularnego doglądania, czego ja czasem zapominam, a moje twarde rybki to znoszą bez problemu.

PS: Zbigu chodzenie w parze hobby jest ok, ale łączenie już nie bardzo, wstawianie wraków, czaszek itp zmniejsza przestrzeń życiową, więc nie jest dobrym pomysłem zawłaszcza dla moich potworów, które mają średnio 12cm do 16cm, ale jak sie ma małe rybki np wlaśnie bystrzyki to ok.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
24-01-13 17:40  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Aż tak poważnie to nie podchodzę ale jak otrzymałem od jednego profesora z UWM-emu filtr zewnętrzny (używany) to postanowiłem trochę zająć się sprawą. Przez miesiąc dmuchałem i chuchałem i teraz jest w miarę dobrze.
Na tym forum (bocja) jest kilku zapaleńców. Zawsze można wymienić się na roślinki albo rybki, oczywiście wychodzi o wiele taniej niż w sklepie. Tylko, że oni to już wyższa półka, filtry odwróconej osmozy, bimbrownie czy butle z CO2, mnie nie na to nie stać..:)
Kiedyś miałem pielęgnice zebry ale zrobiły przemeblowanie w akwarium i pozbyły się roślin także z nich zrezygnowałem. Marzą mi się pawiookie ale na te z kolei nie mam warunków.
Jak lubisz patrzeć jak rodzice opiekują się młodymi kup sobie gębacze. Świetnie wyglądają podczas wypuszczania młodych z pyska.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
26-01-13 10:58  Odp: Druga pasja-Akwarystyka
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Mój kolega zrobił sobie bimbrownie z butelki, wężyka, banana i reduktorka bimbrownie za cenę reduktorka ok 25zł wiec nie było tak źle, ale na max 2 tygodnie potem zmiana.
Ładne jest akwa z roślinami, ale jak już napisałeś zebry robią po swojemu i moje wygląda dość naturalnie, z resztą kokosy mniejsze kamienie i korzenie to chyba taka ich siłownia...
Czasem sie pisze o wielkościach akwariów dla niektórych ryb, ale Pawiookie naprawdę potrzebują dużego 200l litrów na parę to już minimum, ale frajda przy karmieniu ogromna.
Jeśli Ci chodzi o gebacze afrykańskie to odpada jakoś nie mam przekonania do afrykańskich ryb, ale są jeszcze Ziemiojady, które też chowają młode w pyskach, tylko do nich mus inne akwa, a mimo to że mam miejsca i mieszkam na parterze, to już więcej niż dwa moja żona nie zdzierży he...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 12Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024