KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
05-08-06 22:14  Re: Banery w podpisie. Debata.
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Na banery zwróciłem uwage dwukrotnie. Pierwszy raz: Dzieci neostrady, drugi raz: netykieta. Dla mnie mogły by nieistnieć. Czasmi przeszkadzają- szczególnie jak są duże. Jeśli mam się wypowiedzieć za czy przeciw to jestem przeciw.

 
06-08-06 07:08  Re: Banery w podpisie. Debata.
kundziol   

hmm.. początkowo chciałem powiedzieć nie... ale może lepiej wprowadzić ograniczenie dotyczące wymiaru i ilości czyli jeden baner na użytkownika.. ci którzy ich nie lubia nie będą ich używać a ci co nie mogą bez nich żyć będą mieli możliwość "wyżycia się", fakt są denerwujące jak ogląda się co niektóre relacje ale wprowadzenie pewnych regulacji powinno to poprawić, baner Kata czy SebastianaB jest tego przykładem, sygnaturki niektórych forumowiczów są od nich większe (bez urazy ..) 160 znaków to wcale nie tak mało i też może człowieka denerwować... ;)



Post zmieniony (06-08-06 07:11)

 
06-08-06 08:36  Re: Banery w podpisie. Debata.
Hook6   

 

krzychu :-) ...
Sam miałem baner o dzieciach Neo zamieniony pod wpływem dyskusji moderatorów na link (jak poniżej - plus link do netykiety). Mam to tylko dlatego, że równiez na naszym forum pojawia się ostatnio (chyba głównie w wyniku reklamy forum) sporo ludzi zaczynających swoją bytność w sieci i żeby nie tłumaczyć za każdym razem tego samego a jednoczesnie mieć dostęp do informacji zawartych pod tymi linkami zrobiłem to właśnie w takiej formie.



Podoba mi się baner Kat-a po zmianie, ale jeśli się na takie wszyscy tutaj zgodzimy to za jakiś czas trzeba będzie komuś nowemu tłumaczyć dlaczego jego jest zły a inne są dobre - z avatarkami też się tak czasem dzieje. Wielu ludzi notorycznie nie czyta co na forum wolno, a co jest niedozwolone. Moim zdaniem jeśli już ktoś chce to w formie aktywnych linków do np innego forum modelarskiego, własnych relacji czy powiedzmy akcji jak WOŚP.
Wszelkie obrazki, gify i bannery tak - ale na innych forach. Tak, jak napisał Sebastian B: "Jestem za zachowaniem unikalności tego forum ..."

--

 
06-08-06 09:04  Re: Banery w podpisie. Debata.
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

StuG napisał:
>Czyżby nikt więcej nie chciał wypowiedzieć się w tym temacie?:> A potem stara śpiewka będzie, że wyniki głosowania nie są wolą całego forum:> Więcej aktywności ludzie:)

Mi temat bannerów jest zupełnie obojętny, więc się nie wypowiadam;-) Pretensji o cokolwiek miał nie będę.

--
pozdrawiam
Piotr


 
06-08-06 13:52  Re: Banery w podpisie. Debata.
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...randar...bez względu na to co można powiedzieć...ten temat podzieli napewno na konserwatystów i liberałów ;) ...

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
06-08-06 14:11  Re: Banery w podpisie. Debata.
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

A ja sie zastanawiam jak taki zakaz będzie wyglądać? Czy to będzie jakieś ograniczenie programowe czy tylko wpis w regulaminie?

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
06-08-06 14:14  Re: Banery w podpisie. Debata.
krzychu :-) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hook6- baner o dzieciach neo przeczytałem raz jak u kogoś zobaczyłem i tak samo było z netykietą. Linki tak jak u ciebie w zupełności wystarczają. I myśle, że jeśli ktoś chciałby zareklamować inne forum lub stronke ( ale o modelarswie), mógłby zrobić tak samo. Jednak trzeba by było wprowadzić jakieś ograniczenia, o czym mowa była powyżej. A poza tym jest dział Linki na stronie Konradusa. Tam można umieszczać trakie rzeczy. Ewentualnie umieścić przycisk nad działami (podobnie jak jest przycisk do klejad czy WSMK). Powiedzmy że każdy mógłby dodawać adres strony podbnie jak działa to w spisie modeli. Ale tu mógłby pojawić się problem ponownie. Bo niektórzy chcieli by wstawić świecący banerek a nie aktywny link do strony. Taka jest moja propozycja. Bardziej mi się podobają aktywne linki pod postami ( szczególnie do relacji na forum z czego nie raz korzystałem). Swoje zdanie wyraziłem.



Pozdrawiam

 
07-08-06 09:53  Re: Banery w podpisie. Debata.
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wracam z urlopu, a tu taka fajna dyskusja :))
1. Jestem za wywaleniem banerow
2. Jestem za likwidacją linków w sygnaturkach, za wyjątkiem linków do relacji własnych autora.
3. Jestem za pozostawieniem forum w postaci rolki.
4. Jestem przeciw fikającym emotikonom.

Niestety, elegancja zobowiązuje. :))

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024