BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-02-04 10:50  SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
_TONY_ 

 

Zamieżam zbudować dioramę z niemieckiego stanowiska obronnego. Ma się w niej znajdować Bunkier, KM, będzie parunastu żołnieży, moze jakaś radiostacja. Do zrobienia projektu są mi potrzebne zdjęcia różnych bunkrów niemieckich z okresu 2 wś. JEśli ktoś ma dostęp do literatury z tym związanej prosiłbym o pomoc.

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 
03-03-04 10:04  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
mak 

 

Tony wal na mazury tego tu na pęczki.......apropos.....znajdź stronę w necie Fortyfikacje Prus Wschodnik....niezły wypas...:)

 
03-03-04 11:26  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
_TONY_ 

 

BYłem w wilczym szańcu pare lat temu:))) z tąd ten pomysł na bunkier . Jak wiadomo tajna kwatera hitlera gdzie przeprowadzono na niego zamach - duże lotnisko , sieć kolejowa

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 
04-03-04 10:02  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
mak 

 

Niedaleko jest jeszcze kwatera wermachtu......bunkry całe i można do nich wchodzić:)

 
27-05-04 23:24  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

mak byłem w tych bunkrach:-) Fajowe, coś tam widziałem remontowali. Chyba będą udostępniać do zwiedzania.Bardzo ładnie zachowane!!

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
10-10-04 18:36  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
Kamil Feliks Szt 

 

może przyda Ci się ta strona:

http://hun97.republika.pl/

pozdrawiam
~kamil

 
11-10-04 09:39  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Tu tez sprobuj
http://www.atlantikwall.net/index.htm

w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
12-10-04 18:34  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
Kamil Feliks Szt 

 

Jak też wiadomo zamachu dokonano nie w bunkrze a w drewnianej szopie, co własnie uratowało zycie temu, wówcdzas największemu sprzymierzeńcowi aliantów
~kamil

 
21-10-04 20:09  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja byłem w tym roku w wilczym szańcu.
Tak mi się podobało, że kupiłem jego model z gpm.
Skleiłem, no, więcej plusów niż minusów

 
01-01-05 17:47  Re: SZUKAM ZDJĘĆ BUNKRÓW
_TONY_ 

 

na początku gdy babcia mi o tym opowiadała sądziłem że zamach odbył się w bunkrze lecz bo obejrzeniu na discavery programu okzało się że było to w drewnianym baraku podczas jakiejś narady wojennej i jeden szwabiak odlozyl teczke za dębową plyte poniewaz teczuszka mu przeszkadzala - polski dąb silny to wytrzymał sile wybuchu i Hitlera tylko potluklo - niestety po zamachu ktoś z rodzinki wylaczyl mi telewizor :/ i nie wiem co bylo dalej....

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024