BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
10-11-06 23:27  Linki tematyczne - uruchomione! (można dopisywać nowe) :-)
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Przepraszam, że ja tak niepytany... Ale może w tym dziale również można by coś takiego utworzyć? Rozumiem, że kategoria "pozostałe" jest wyjątkowo obszerna, ale np. ciekawych stron poświęconych architekturze też by się kilka znalazło... A zainteresowanie w tym temacie również chyba jest. Pozdrawiam!

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
11-11-06 12:03  Re: [Oddolna Inicjatywa] Ciekawe Linki
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Stealth napisał:

> Przepraszam, że ja tak niepytany... Ale może w tym dziale
> również można by coś takiego utworzyć?

Specjalnie nie dałem w tym dziale ankiety - z przekory ;-) Byłem ciekawy czy sami się o to upomnicie ;-) Oczywiście, że możemy tutaj też wstawić linki. Trzeba tylko stworzyć odpowiedni podział na kategorie, tak jak w innych działach. Tutaj może warto podzielić np. na fortyfikacje, architektura taka, architektura śmaka, zamki, broń osobista(?)... ??? To już zależy od samych zainteresowanych. Dział nie jest dość popularny, może przez swoją "niekonkretność"? ;-)

--

 
11-11-06 22:49  Re: [Oddolna Inicjatywa] Ciekawe Linki
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uruchomiłem Linki Tematyczne dla Działu Pozostałe. Jednakże zanim zaczniecie zapełniać spis, musi powstać PODZIAŁ NA KATEGORIE, o którym wcześniej mówiłem. Mądry podział na kategorie pozwoli zachowac porządek, użyteczność i sens tego spisu, a narzucenie konkretnych ram tematycznych, którym trzeba będzie sie podporządkować podczas dodawania linków, jest warunkiem wolnego dostępu do spisu ;-)

Czekam więc na Wasze uzgodnienia. Jeśli dojdziecie do porozumienia i ustalicie konkretny spis kategorii - od razu włączę możliwość dopisywania linków.

Dla przypomnienia - linki uruchamia się tak jak dotychczas czyli ikonką z kompasem w nagłówku forum. W każdym dziale będzie się zgłaszał od razu odpowiedni spis :-)

--

 
12-11-06 14:35  Re: [Oddolna Inicjatywa] Ciekawe Linki
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Lotnicy właśnie wystartowali!
Przygotowali listę kategorii i mogą już zapełniać spis :-)

Jak tego dokonali?
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=13&i=4693&t=4693

Jak będzie w tym dziale? Dacie radę? ;-)

--

 
12-11-06 16:42  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

O Wielki Konradusie, jak stworzyć kategorię Budowle współczesne (drapacze itd)?

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
12-11-06 16:49  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

BeBe napisał:

> O Wielki Konradusie, jak stworzyć kategorię Budowle współczesne
> (drapacze itd)?

Bebe, doczytaj uważnie ... Nic nie tworzysz. Kategorie macie zaproponować tak jak to zrobili Lotnicy.

--

 
12-11-06 16:52  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No dobrze, tylko ja bardziej lotnik jestem ;-D
A tutaj chciałem mój "odchył" dopisać ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
12-11-06 16:57  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie wiem o co Ci chodzi. Jaki odchył? Lotnik jesteś? A gdzie byłeś jak chłopaki harowali przy tworzeniu kategorii? ;-) W dziale lotniczym możesz już dodawac linki. Tutaj nie trzeba żadnych "odchyłów" tylko wziąć się do roboty, a nie zawracać 4 litery... Jeśli nie masz chęci, to zapraszam tu: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=31458&t=30960#reply_31458 ;-)

--

 
12-11-06 18:53  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Moje propozycje:

1. Architektura obronna (zamki, twierdze, bunkry itp.)
2. Architektura sakralna (kościoły, kaplice, klasztory itp.)
3. Architektura reprezentacyjna (pałace, dwory, rezydencje itp.)
4. Architektura współczesna (wieżowce, biurowce, mosty itp.)
5. Umundurowanie, odznaczenia itp.
6. Broń osobista

oraz ewentualnie:

7. Eksploracja (strony dla miłośników grzebania w ziemi :-) )

To na razie tyle, jak coś mi przyjdzie do głowy, to uzupełnię....

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
12-11-06 19:13  Re: Linki tematyczne - uruchomione ( teraz podział na kategorie...)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O to właśnie chodzi! I nie mówię tu o merytoryce samego podziału, bo tu się nie chcę wtrącać (mogę tylko sugerować lub coś wyjaśnić...), ale liczy się inwencja i chęć szczera ;-)

BTW: Lotnicy mają juz blisko 30 linkow w bazie, a caly czas dokładają nowe ;-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024