BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-09-05 13:33  plany broni
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam!!!
poszukuję planów pm Mors, polskiego mausera chyba wz. 29 (niemmiecka wersja to mauser 1898), Visa i inne (najlepiej z kampanii wrześniowej, ale żadnym nie [pogardzę). Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

--
GG: 9022736

 
19-09-05 22:41  Re: plany broni
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

http://www.szw.prv.pl/ w dziale pliki (menu po prawej u góry - trudno na pierwszy rzut oka znaleźć ) masz instrukcje w pdf do różnych broni w tym tych naszych z 39 -
karabiny - Mauser, Manlincher, Berthier, Mosin,
rkm - Browning wz28,
pisolety - VIS, Frommer

BTW to w 39 używano polskich:
- karabinków (są krótsze od karabinów) wz98 i wz29
- karabinów wz98 i wz98a

 
20-09-05 19:44  Re: plany broni
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki

--
GG: 9022736

 
11-10-06 09:08  Re: plany broni
Polip   

Jeżeli ktoś posiada plany karabinu SVD Dragunow prosze o pomoc .
Chodzi mi bardziej o rys.tech. z naniesionymi wymiarami posiadam dużą kolekcje planów na wymiane :)
Pozdrawiam i prosze o pomoc .

--
Paintball Rulez

 
11-10-06 13:25  Re: plany broni
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Polip, niestety nie mogę Ci pomóc z SWD tylko strzelałem ( fonetycznie w rozwinięciu snajperska wintowka Dragunowa, więc nie trzeba pisać SVD Dragunowa), ale może Ty mi będziesz mógł mi pomóc.
Poszukuję jakichkolwiek ilustracji podstawy do Vickersa .303 montowanego na universal carrierze MMG.
Podstawy stosowane przy rekonstrukcji tego pojazdu, to typowe Mk.IV, które niestety różniły sie od orygionalnych.

--

Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

Post zmieniony (11-10-06 13:27)

 
13-10-06 19:41  Re: plany broni
juhasov 

 

www.jedendojednego.fora.pl - nowe forum dla modelarzy (nie tylko kartonowych) zajmujących się budową modeli broni w skali 1:1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024