BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
02-05-06 19:28  Re: Poszukiwania z piszczalka
kari   

Witaj Yautay !
Gdybym słyszał to tych wszystkich gadżetach to bym o tym napisał wyżej.
Jeżeli odnosisz się do tego z dystansem, zrozumię to. Prawda jest taka, że widziałem (i nie tylko ja) te wszystkie fanty.
Jeżeli ktoś z zainteresowanych na forum przebywał w tych okolicach to może tylko potwierdzić (nie można tam niczego nie znaleźć, zawsze się coś trafi).
Ja nie zajmuję się eksploracją dlatego nie wystawię na poparcie fotek (bo nie mam).
Ale wiele osób robiło wielkie oczy, kiedy zamiast grzybków, na które się wybrali w okoliczne lasy znajdowali takie "cudeńka".
Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ps. z każdym rokiem jest tego coraz mniej, ale i tak sporo jak na tak długi okres od zakończenia II w.ś.



Post zmieniony (02-05-06 19:29)

 
20-06-06 23:50  Re: Poszukiwania z piszczalka
PzKpfw 

 

Kari ,za 3 -tygodnie wyruszam do Polski ....mam sprawe ,potrafisz pokazac mnie (nam ) gdzie moge (mozemy ) szukac ? z piszczalka ( piszczalkami ) ....bardzo mnie to podnieca a Hel i powysep to tylko 200 km od domu ( Bydgoszcz) .... dla mnie zaden problem -daj znac jesli mozesz na moj e-mail j.czajkowski@chello.nl adres wazny tylko do 15 .07 .......

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024