BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
18-11-05 01:03  Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

to ja ponowniwe PzKpfw -Jacek .... chcialbym , ale tak konkretnie dowiedziec sie , gdzie w/g was czytelnikow tego watku warto przyjechac do was i poszukac piszczalka ( wykrywaczem ) ..........
do Polski z ekipa poszukiwaczy moge przyjechac w maju/lipcu 2006 mozliwe ze wraz z ekipa TV -licze na znaleziska typu zatopionych czolgow , samolotow ........ jesli nie to -to licze na kazda dobra lokacje ......pomysly i tematy .....wszystko do porozmawiania

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
18-11-05 09:26  Re: Poszukiwania w Polsce
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Słyszałem, że na dnie Zalewu Wiślanego leży sporo wraków. Jak Niemcy się ewakuowali z Prus to próbowali po lodzie. Nie wszystko przejechało.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
18-11-05 23:07  Re: Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

Takich opowiesci znam kilka -prosze sobie wyobrazic ze Polske w 1945 roku wyzwalano zima -np Bydgoszcz byla wyzwolona gdzies w polowie stycznia 1945 a tereny wschodnie np okolice Augustowa jeszcze wczesniej ale tez zima -przynajmniej mam takie wiadomosci , w.g niektorych zrodel i opowiadan mam do tej pory namiary na 3 zatopione /ugrzezniete czolgi -wszystkie prawdopodobnie rosyjskie , ktore chyba skracaly sobie droge przez zamarzniete jeziora pod koniec 1944 roku lub na poczatku 1945 roku -chcialbym znac wiecej takich relacji od czytelnikow

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
18-11-05 23:13  Re: Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

mam rowniez ,potwierdzona lokalizacje straconego niemieckiego samolotu z pierwszych 3 dni napadu hitlerowcow na Polske

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
18-11-05 23:36  Re: Poszukiwania w Polsce
tygrys 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Czołem Pzkpfw!!!
Widze, że znowu się pojawiłeś!!! Miło!!!
Takim namiarów jest cała masa, niestety większość niepotwierdzona i można je włożyć między bajki!!! Chociaż w każdej bajce jest ziarno prawdy i zawsze warto sprawdzić!!! Wiem bo sprawdzałem i miło sie zaskoczyłem!
Pozdro

 
19-11-05 00:43  Re: Poszukiwania w Polsce
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Z locji dla Zalewu:
Wraki i inne przeszkody nawigacyjne. Na obszarze całego zalewu, a zwłaszcza w rejonach przed Fromborkiem i Tolkmickiem leżą liczne wraki łodzi, barek, samochodów, czołgów oraz inne przeszkody nawigacyjne. Nie są one oznakowane i dlatego należy trzymać się wyłącznie oznakowanych torów wodnych.

 
19-11-05 01:57  Re: Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

czesc Tygrysie -milo znowu cie slyszec -mysle ze pozostaniemy na " fali"

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
19-11-05 02:00  Re: Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

Tygrysie ,chce takie bajki i opowiastki urzeczywistnic -moze sie uda ,ale potrzebuje konkretnych lokacji i konkretnych opowiadan

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
19-11-05 02:09  Re: Poszukiwania w Polsce
PzKpfw 

 

dziekuje rowniez koledze vwsmok ,za informacje -moze sie przydac ,czy istnieje jakas mapa GPS na temat tych wrakow ?

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
19-11-05 08:02  Re: Poszukiwania w Polsce
tygrys 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Ja też witam po długiej długiej nieobecności!!! Myślę, że jakiś czas zostane! Jak długo nie wiem!
Część z takich bajek sam już sprawdziłem. W większości okazało się, że albo nigdy nic nie było w danym miejscu, albo po wojnie poszło na złom. Cóż zdarza się i tak! Niestety.
Natomiast jak na razie w dwóch przypadkach miejsca okazały się trafione!
Jedno to wraki samolotów niemieckich, niestety kompletny szrot, wbiły sie w ziemię i wiele z nich nie zostało. W drugim przypadku mimo początkowych niepowodzeń udało nam się znaleźć silnik od rosyjskiego czołgu, czy było coś więcej ciężko mi powiedzieć bo teren nie był zbyt przyjazny! Jedno powiem stan silnika był piękny, jeszcze bialuśki, ale tak to jest jak coś leży w torfie...
Uff, ale sie naprodukowałem.
Pozdro

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024