BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
27-07-05 11:41  Re: Co to za pistolet ?
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

aha Wojtek dzieki :) Mówiłem że się nie znam :]

 
27-07-05 18:41  Re: Co to za pistolet ?
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

No to jesteśmy w domu.... Ja poświęciłem wieczór na grzebanie w dokumentacji i jedyne co mi pasowało to Vis (zakładając, że to broń z przed 45 roku).

Ciekaw jestem czy znajdzie się ekspert, który w końcu zidentyfikuje to coś.

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
23-09-05 14:14  Re: Co to za pistolet ?
Grzesio   

Sądząc z opory sprężyny uderzeniowej widocznej z tyłu szkieletu, wygląda toto na któryś z pistoletów Browninga z zamkiem swobodnym (z rodziny FN mle 1906, mle 1910 etc.), czy raczej jego klon. Czy są na nim jakieś ślady po bezpieczniku nastawnym z tyłu lewej strony szkieletu albo po samoczynnym bezpieczniku chwytowym?

Pzdr

Grzesiu

 
29-09-05 20:02  Re: Co to za pistolet ?
Buddyń   

Nic takiego nie widzę ... Może się pod rdzą schowało. Nie wiecie jak to można przeczyścić ? I czy w ogóle czyścić ???

--
sygnatura do wynajęcia

 
01-10-05 15:20  Re: Co to za pistolet ?
Wojtek 

 

Rdze najlepiej czyścić chemicznie przez elektrolizę. Potem zamoczyć w oleju(coś tłustego) i na półeczkę.

--
________________
Pozdrawiam Wojtek

 
12-10-05 16:30  Re: Co to za pistolet ?
Vic Rattlehead 

 

Może być to parabellum 08, może to być walter 38, a równie dobrze może to być tokariev TT jak nie jest to VIS

--

 
15-10-05 19:37  Re: Co to za pistolet ?
Wojtek 

 

Oj kolega chyba nie miał tych pistoletów w łapkach.......

P.S i nie Tokariev TT tylko pistolet TT wz. 33 ;)

--
________________
Pozdrawiam Wojtek

 
16-10-05 22:50  Re: Co to za pistolet ?
Vic Rattlehead 

 

Tokariev to konstruktor masz rację Wojtku, i nigdy nie miałem tych pistoletów w łapkach a nazwy dokładnej nie podałem bardzo przepraszam za niechlujstwo;( Ciekawe czy to może być ta pukawka.

--

 
17-10-05 11:58  Re: Co to za pistolet ?
Wojtek 

 

Tetetka to mój ulubiony pistolet i zapewniam Cię, że szkieletem TT wz. 33 to napewno nie jest. Szczerze wygląda mi to na coś z rodziny Browninga ale to tylko przypuszczenia :(

--
________________
Pozdrawiam Wojtek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024