STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-12-06 16:37  [Galeria] Powiew (Halny) R-17 grudzień 2006
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Witam.

Dziś zrobiłem sporo fotek Statku Ratownictwa Morskiego "POWIEW" - jednostki bliźniaczej do HALNEGO (typ R-17) cumującego w porcie w Ustce. Zrobiłem 128 zdjęć (glównie zbliżenia detali). W swoich zasobach mam również fotki sprzed kilku lat tej samej jednostki. Łącznie posiadam 295 zdjęć (550 Mb). Fotki mogą być bardzo przydatne modelarzom chcącym zbudować Halnego. Będą stanowiły świetny materiał porównawczy umożliwiający budowę Halnego szczególnie w małych skalach gdzie możliwe są odwzorowania wielu szczególików. Zamieszczone fotki to tylko przykłady (oryginały są 3 razy większe) gdyby ktoś potrzebował takich fotek to proszę pisać na @ astra28@wp.pl





Myślę, że fotki przypadną Wam do gustu. Jak ktoś będzie potrzebował jakiś konkretny element to zawsze mogę dołożyć fotek :)

Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

Post zmieniony (30-12-06 17:39)

 
29-12-06 19:31  Re: [fotki] Powiew (Halny) R-17 grudzień 2006
wip 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam,

Więcej fotek zawsze się przyda! Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zabraniem się za ten ("Halny") model.

--
Na tapecie Star 244

 
03-01-07 08:40  Re: [fotki] Powiew (Halny) R-17 grudzień 2006
gala97   

przy takich zdjęciach to można wyczarować cudenko mając do dyspozucji nawet Małego Modelarza. Może posiadasz coś z wnętzra kabiny. byłoby super. tak w ogóle za każde zdjęcie byłbym wdzięczny

 
03-01-07 20:34  Re: [fotki] Powiew (Halny) R-17 grudzień 2006
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

No dobra dobra :) wrzucam kolejne :) A jak ktoś chce plytkę CD ze wszystkimi fotkami w duzej rozdzielczości to prosze o info na maila.





A tak poza tym to nie mialem mozliwosci wejscia na poklad, bo akurat byl sztorm (rewelacyjnie sie morze przelewalo przez glowki falochronu), ale mam kumpla wsrod ratownikow w Ustce i nastepnym razem jak bede w Ustce to na 100% zrobię fotki wnętrz !!! Oczywiście nie omieszkam Was o tym poinformować.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024