<
           

PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1968   Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  


 Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
13-07-07 21:24  4/1968 Krążownik Raimondo Montecuccoli
konradus 
satrapa ;>


 

4/1968 Krążownik Rajmund Montecuccoli

WSMK - Karta Modelu

 
30-09-07 22:41  Galeria autorska (JAŃCIO)
Jańcio Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 12


 - 7

Dawno , dawno temu ... udało mi się dorwać tego Małego Modelarza . Jak to to powstawało już sam nie pamiętam . Jedyna rzecz jaka została mi w pamięci to roczny przestój samego kadłuba który szpachlowany i z przyklejonym pokładem wylegiwał się w suchym doku ale w końcu doczekał się jednak wodowania . Model jest nadgryziony zębem czasu ale myślę że w celach archiwalnych można go tu umieścić .
Pozdrawiam .


Jańcio

 
13-01-09 18:00  Galeria autorska (Sławomir Bloch)
Sławomir Bloch Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 76


 - 28

Znów podczas przedświątecznych porządków w moich starych zdjęciach znalazłem dwie unikatowe, zrobione na dachu bloku, w którym mieszkałem fotografie, które przedstawiają na dalszym planie model właśnie tego krążownika w asyście prezentowanego już w innej galerii MM pancernika "Rodney". Zdjęcia jak widać już są stare i pożółkłe z początków mojej fotograficznej zabawy i przygody z aparatem, ale dzięki skanom udało się je reaktywować i zatrzymać dla nich czas, bowiem oryginały coraz bardziej płowieją.
Niestety ten model okrętu również spłonął w jakiejś większej kałuży w ramach odtwarzania scenariusza jakiejś morskiej bitwy włoskiej floty, podobnie jak stało się to z w/w modelem pancernika "Rodney" i modelem pasażerskiego transatlantyka "St. Batory", które to zdjęcia "akcji" zamieściłem w autorskiej galerii tego modelu. Ale z tej włoskiej "bitwy" niestety nie mam już zdjęć, czego niezmiernie żałuję :-(.

,

Post zmieniony (20-02-15 14:06)

 Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek