POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
30-08-18 00:06  Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy
marcino 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Cześć Zbyszek. Dzięki za zainteresowanie wątkiem. W sprawie planów PT-91 próbowałem się kontaktować z redakcją "Modelarza", ale niestety bez odzewu z ich strony. Na szczęście udało mi się w końcu skompletować poprzez "Alledrogo" wszystkie numery Modelarza, które zawierały plany PT-91. Masz rację, pomimo swoich lat, plany zostały dosyć szczegółowo opracowane. Nie mniej jednak, do pełni szczęścia brakuje mi tylko rysunku linii teoretycznych wieży (nie wiem czy dobrze to wyraziłem,bo to sformułowanie raczej dla okrętownictwa), czyli wszystkich znaczących przekrojów poprzecznych, wzdłużnych oraz po wysokości. Czy posiadasz może ww. rysunki?

--
Pozdrawiam, Marcin

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy  nowe
marcino 1962 12-06-18 23:31
 Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy  nowe
Zbyszek 689 14-08-18 09:06
 Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy  nowe
marcino 775 30-08-18 00:06
 Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy  nowe
krzysztof 1268 18-11-18 15:08

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024