POJAZDY WOJSKOWE I CYWILNE   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka związana z pojazdami cywilnymi, wojskowymi, bronią pancerną, dokumentacja, historia, linki i pogawędki w stylu "Wittmann - pogromca T34"...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-06-18 23:31  Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy
marcino 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Dobry wieczór,

jak w temacie, szukam dokumentacji modelarskiej (rzuty, widoki itp.), rysunków detali dla pojazdów wymienionych w tytule. Troche już sam znalazłem, korzystając z Wujka Googla ale są to niestety rysunki słabej rozdzielczości i ogólnie mało satysfakcjonujące. Jeżeli chodzi o T-72M1 to podobno sporo informacji można znaleźć na forach rosyjsko języcznych, tylko niestety kiepsko u mnie z cyrylicą...Odnośnie PT-91 to z tego co się orientuje, swego czasu plany zostały opublikowane w "Modelarzu", (plany na wkładkach w kilku numerach z rocznika 2002 i 2003), jednak teraz trudno one są osiągalne jako komplet. Jeżeli któryś z Kolegów posiada takie materiały, bądź informacje, linki, itp. i będzie mógł je udostępnić to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam,
Marcin

--
Pozdrawiam, Marcin

 
14-08-18 09:06  Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy
Zbyszek   

Cześć. Mam komplet rzutów i rysunków PT91 z wydawnictwa Modelarz. Prezentowane były chyba w sześciu kolejnych numerach. I są na pewno do zakupienia w wydawnictwie.
Jeśli nie będzie napisz postaram się jeśli to możliwe zrobić skany.
Dodam, że to wysokiej jakości opracowanie i bardzo szczegółowe.

 
30-08-18 00:06  Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy
marcino 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Cześć Zbyszek. Dzięki za zainteresowanie wątkiem. W sprawie planów PT-91 próbowałem się kontaktować z redakcją "Modelarza", ale niestety bez odzewu z ich strony. Na szczęście udało mi się w końcu skompletować poprzez "Alledrogo" wszystkie numery Modelarza, które zawierały plany PT-91. Masz rację, pomimo swoich lat, plany zostały dosyć szczegółowo opracowane. Nie mniej jednak, do pełni szczęścia brakuje mi tylko rysunku linii teoretycznych wieży (nie wiem czy dobrze to wyraziłem,bo to sformułowanie raczej dla okrętownictwa), czyli wszystkich znaczących przekrojów poprzecznych, wzdłużnych oraz po wysokości. Czy posiadasz może ww. rysunki?

--
Pozdrawiam, Marcin

 
18-11-18 15:08  Odp: Szukam rysunków modelarskich czołgu T-72M1 i PT-91 Twardy
krzysztof   

Rysunek teoretyczny wieży czołgu T-72 zamieszczony w dawnym miesięczniku z byłego DDR Modellbau Heute NR 1/83. Ten sam rysunek był zamieszczony w książce MODELE KARTONOWE POJAZDÓW GĄSIENICOWYCH H.Wiszniewskiego z roku 1987 . Książka została wyd.przez
wyd.WKŁ. Rysunek jest na 49 stronie tej książki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024