PROJEKT GRUPOWY - "50 lat Małego Modelarza"   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Mały Modelarz - rocznik 1958   

Założenia i cel projektu ''50 lat Małego Modelarza''  
Zasady dodawania galerii modeli  
Zgłoszenie uczestnictwa w projekcie  

Spis roczników  |  Aktualny rocznik  |  Dodaj galerię  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
03-08-07 18:25  8/1958 Szybowiec Mucha Standard
konradus 
satrapa ;>

8/1958 Szybowiec Mucha Standard

WSMK - Karta Modelu

18-11-11 12:35  Galeria autorska (ZbiG)
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Oryginału modelika, który jest na obrazkach dawno już nie ma. Zaginął gdzieś w przestrzeni czasu.
Był to mój pierwszy model kartonowy z MM-a. Pamiętam nawet, w którym kiosku został zakupiony.
Wykonanie - natychmiast! zaraz po zakupie!
Oczywiście - pożal się panie, cóż to był za model! Klejony klejem biurowym, siłą rzeczy trwały być nie mógł.
Po instruktażu starszego kolegi ze szkoły i zakupieniu następnego egzemplarza "skleiłem" go klejem z mączki kasztanowej. Było kiepsko, ale już lepiej. Próbowałem kleić niektóre jego partie klejem zrobionym z piłeczek pingpongowych.
Chciałem koniecznie mieć ten mój pierwszy model - ściągnąłem więc od kolegi kserokopię i, próbowałem toto jakoś zlepić.
Jednakowoż bez "waloryzacji" nie wychodziło.
Zlepiłem jako tako, pomalowałem, również jako tako - i zawiesiłem "kupa mięci".
Zdaję sbie sprawę, iż nie jest to wykwit sztuki kartoniarstwa, ale gwoli ścislości...
Pozdrawiam. ZbiG.

1.2.3.4.
5.

--

Aktualny rocznik   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016