FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
22-04-07 12:17  [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
many1944   

Czy wie ktoś gdzie mozna kupić klej BCG w Lublinie? Ostatnio chodziłem po sklepach papierniczych W Lublinie i nie znalazłem go.

 
22-04-07 12:19  Re: BCG
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Prośba na przyszłość: tytuł wątku powinien być jednoznaczny. Poprawiłem.
Pozdrawiam

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
22-04-07 16:00  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

BCG powinien byc w niemla kazdym sklepie. U mnie bylo tak, ze jak powiedzialem BCG [Brand Clear Glue] to ekspedientka nie wiedziala o co chodzi i twierdzila, ze takiego kleju to u nich nie ma. Po chwili powiedzialem: taki zwykly klej do papieru jak do szkoly... od razu mi dala przed nos tubke.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
22-04-07 16:34  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
Honzik 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Klej BCG jest bardzo popularny, ja natomiast w 180cio tysiecznym miescie nie moglem znalezc hermolu :)

 
22-04-07 20:43  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Ostatnio leżało tego (BCG) mnóstwo na stoisku papierniczym w lubelskim Tesco.

Pozdrowienia,
Paweł

--

Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

Post zmieniony (22-04-07 20:43)

 
22-04-07 20:45  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Pytaj o klej w płynie do papieru - w większości kiosków jest. No i na stoiskach papierniczych w marketach (tesco, leclerc...) zawsze leżą.

 
22-04-07 23:55  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
many1944   

Oki, serdeczne dzięki. popytam i poszukam

 
23-04-07 23:12  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
mrymacki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Witam,
Chłopie te BCG to rzuć w kąt, ja pokleiłem kółka i po 24 h sie rozlazło. Butapren, Wikol, Hermol i jakiś cyjanoakryl to jest to, reszta to dla dla dzieci w szkole.... Nie baw się w wynalazki, stara szkoła jest najlepsza.

--

 
23-04-07 23:38  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Michal sporo ludzi klei - w tym ja - i nie narzekaja. Ba ciagle slysze zachwyty nad tym wynalazkiem. Tak wiec to raczej Twoja wina, ze sie rozlazly, a nie kleju ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
24-04-07 15:03  Re: [pomoc] BCG - gdzie w Lublinie?
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Widzisz Michał, dajesz autorytatywne rady o klejach i cukrowaniu na forum, a sam nie doczytałeś, że trafiają się buble tego kleju. One faktycznie nic nie kleją. Właśnie ty na taki bubel trafiłeś. Sprawdź na opakowaniu dystrybutora i poszukaj innego, na pewno się nie zawiedziesz. Klej jest bardzo dobry, jak się go umiejętnie używa. Nie znaczy to, że jest do wszystkiego, ale i w tej materii są wyjątki jak Wujek Andrzej. W myśl powiedzenia wyjątek potwierdza regułę.

--

4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.


Post zmieniony (24-04-07 15:05)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024