FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-12-05 19:56  [foto-galeria] Flak38
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Skoro powiedziało się "A" i rozpoczęło relację , trzeba w końcu powiedzieć "B" i pokazać efekt końcowy ;-)







Cała moja bateria ;-)


I wszystkie modele razem (jak na dorobek dwóch i pół roku modelowania to dość słabo) ;-)


Flak 38 powstawał przez ponad 8 miesięcy (tylko trzy arkusze A4 części!) ale to nie wina modelu czy jego skomplikowania, tylko notorycznego braku czasu. Całość sklejała się doskonale, za wyjątkiem kilku drobiazgów, które można jednak łatwo wychwycić i poprawić (tytułem przykładu: końcówka lufy, pokrywa skrzynki na błotniku).
Niemniej jednak sklejanie Flak'a to w zasadzie sama przyjemność i mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu.

Pozdr.

Yaris



Post zmieniony (26-12-05 23:21)

 
26-12-05 20:00  Re: [foto-galeria] Flak38
Vigro   

Ładna kolekcja! Na czym stoją modele ? zdjęcia u góry.

 
26-12-05 20:10  Re: [foto-galeria] Flak38
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Cacuszko. Będzie można pooglądać na żywo 5.01 na QWKAK-u?

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
26-12-05 22:28  Re: [foto-galeria] Flak38
Enzo 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cudny !!! Co będzie następne??

--
Panther

 
26-12-05 23:18  Re: [foto-galeria] Flak38
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Vigro - model stoi na podstawce... ;-), zrobionej "na szybko" w celu wypróbowania pewnych pomysłów, które chodziły mi po głowie od jakiegoś czasu, szczegóły techniczne są w relacji (a w skrócie: tekturka 2mm+lakier+wikol+posypka modelarska+farba).

QN - jeżeli uda mi się wreszcie dotrzeć na QWKAK, to oczywiście przyniosę Flak'a - jak na razie prognozy są pomyślne (ale poprzednio też były i się zmyły :-((

Enzo - sam jeszcze nie wiem, od dwóch dni grzebię w kupie modeli i nie mogę podjąć decyzji.

Pozdr.

Yaris



Post zmieniony (27-12-05 09:28)

 
27-12-05 01:15  Re: [foto-galeria] Flak38
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Nie chce sie powtarzac, ale muszem... PIEKNA ROBOTA!

--
___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
27-12-05 13:47  Re: [foto-galeria] Flak38
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Ładny park artyleryjski, masz prawie wszystko co ukazało się z drugowojennej artylerii kartonowej w ostatnim czasie na rynku, brakuje jeszcze osiemdziesiątkiósemki Halińskiego.

 
29-12-05 16:10  Re: [foto-galeria] Flak38
PzKpfw 

 

Yaris ,ale poznaje tylko dwa modele z wycinanek , armate SiG 33 i FlaK 38 ,a ta calkowicie po lewej w szarym kolorze -to jakis niemiecki PaK ?? czy jakas rosyjska ? a w ogole to kto to wydal ? czyzby to bylo cos z "kartonowki "??

--
Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
29-12-05 19:05  Re: [foto-galeria] Flak38
czarny   

Nikt nie wydał, sam kiedyś pytałem - to jest surówka. PAKa 36 zaprojektował Pan Okrajek, ale jak sam napisał, zostanie wydany dopiero jak zaprojektuje do niego ciągnik. Wciąż wiernie czekam ;P

 
29-12-05 19:13  Re: [foto-galeria] Flak38
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Czarny,niestety się mylisz. Pak `a35/36 wydal Euromodel w zeszycie N 8.Jest tam armata w skali 1-25 i 1-16Zapłaciłem 9 zł. Mam też ich pancerzownicę rakietową tzw "Laleczkę".Również 9 zł.O jakości nie będę pisał,bo kto zdecyduje się sklejać,ten sam oceni.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024