FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
19-09-05 23:13  [Galeria] co się zdarzyło w Kartonville... :-\
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

...po długiej wędrówce w poszukiwaniu siedzib ludzkich, dotarłem wreszcie ciemną nocą i z nadzieją w sercu do jakiejś mrocznej osady...








Hop! Hop! Jest tu kto? odpowiedział mi tylko szelest liści i złowrogie skrzypienie okiennic...








...oglądając sie za siebie i ze zjeżonym włosem, skierowałem sie w stronę placu...nagle obok omszałego kamiennego krzyża zauważyłem poruszający się cień! pobiegłem za nim, ale postać umknęła mi i zniknęła w uchylonych drzwiach kaplicy...








..nie zdobyłem się na odwagę i nie wszedłem tam za nią.. wydawało mi się, że ze środka dobiegają szepty i cichutka muzyka organowa... Hop! Hop!..








...z coraz głośniejszym szczękaniem zębów pobiegłem z powrotem i szukałem oznak życia między domami.. niestety nikogo żywego nie znalazłem...








...zmęczony, podrapany i ledwo żywy ze strachu doszedłem do końca wioski, przez chwilę zdawało mi się, że dostrzegam tam światełko... chyba między tymi ruinami...








...tak, to nie przewidzenie! świtełko oddaliło się, to na pewno człowiek z latarnią! tam za drzewem... Halo, prosze pana....! Proszę pana...




....aaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaAAAAAAAA!!!

:\

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria] co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Buka 3621 19-09-05 23:13
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Buka 554 19-09-05 23:15
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
sys 598 19-09-05 23:31
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Michał 595 20-09-05 00:09
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Grzegorz Nowak (W) 512 20-09-05 03:58
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Sławomir Bloch 645 20-09-05 20:39
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
MARIUSZ 392 20-09-05 21:24
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Buka 330 24-09-05 23:55
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
zuza_ 606 26-09-05 19:49
 Re: co się zdarzyło w Kartonville... :-\  nowe
Buka 995 27-09-05 14:24

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024