FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
28-05-05 14:00  [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Po Jaku chciałem iść za ciosem. Ponieważ pięćdziesiątek ci u mnie nie pod dostatkiem wybrałem się do kiosk, pytam o KŚ a tu Buffalo. Rozradowany zapłaciłe i w domupoddałem dogłębnej analizie. Bardzo się ucieszyłem że w barwach fińskich po za tym lubie samoloto takiej sylwetce. Co prawda pilot ze mnie żaden ale jednak postanowiłempobawić się samolotem bo fruwadał mają to cośw sobie. Na razie mmam gotowy kadłub częściowoobudowe silnika i linik. Na razie pokazuje silnik a kadłub jak sończe usterzenie. Sorki za jakąść zdjęć

P.S. wiem że pamiętacie moje chamskie zachowanie z wątku o Panzer I ale obiecujęę że to się nie powt.órzy więc prosze o krytykę.



Post zmieniony (28-05-05 14:03)

 
28-05-05 14:55  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
Greg77   

Skleja się super- wiem bo właśnie mam go przed sobą;)Do przyklejenia zostały mi drobiazgi.Wolalbym tylko zeby ostatni segment był podzielony - przydałyby się dwie wregi G.Reszta bez zastrzezeń.

Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
28-05-05 15:41  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Do cylindrów mogłeś wziąść cieńszy karton, ale to raczcej dla masochistów ;o)
A od cięcia drucików użyj obcinaczek do paznokci, nie robi się na końcu spłaszczenie.
A resztę chęttnie sam zobaczę.



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
28-05-05 17:53  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No nie poznaję kolegi! :))

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
28-05-05 18:02  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Cześć właśnie wróciłem z meczu, nie do pomyślenia gramy 3 na 3 wygrywamy 6:2 Mój kolega pogniewał się na drugiego kolege poszedł sobie i dostaliśmy 8:7 grając 2 na 2 - TRAGEDIA. Marek fory kadłuba wstawie dzisiaj wieczorem albo jutro rano. Qrczak karton to jest tektura 0,5 mm, w sumie miałem wziąśc bristol ale to tak jak mówisz. druciki poprzycianm tak jak mówisz. A jak chcesz zobaczyć do zapraszam do Przemyśla.



Post zmieniony (28-05-05 19:22)

 
28-05-05 19:19  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Te druciki na cylindrach musze jeszcze amlować gdyż zdjęcia wykazały m iże jeszce czerwony połyskwystaje na zewnątrz. Co do samego kadłuba to tak jak pisałem, wiele się proszę nie spodziewać bo lotnik ze mnie żaden, ale pocieszam się że może jest ciut lepiej porónując z Jakiem. Ale ogólnie zabawa z 50-takami pana Marka mi się podoba.

 
28-05-05 19:21  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
W krytyce prosze mnie nie oszczędzać. :-) prosże też o sugestie i podpowiedzi.

 
28-05-05 20:26  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

właśnie ta metoda z wykałaczką jest bardzo dobra mi ta wręga się zapadła najwyraźniej gdyż nie ma tam wypuklania takiego jak potrzeba. Ale co tam zabawa trwa. A o krytyke prosże bo chcę pokazać że to co zrobiłem w wątku o Panzer I to małe nieporozumienie i że każdą krytyke przyjmę z pokorą.

 
28-05-05 21:10  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Za mało uwypukliłeś spód ostatniego segemntu kadłuba, ale możesz jeszcze spróbować go dogiąć, np. powalcować delikatnie jakimś okrągłym prętem.

Walcz dalej, niech wygra silniejszy ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
28-05-05 21:34  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Będę próbowałtym bardziej że kleiłem tylko i wyłącznie krawędź na styk super glutem. To mi daje nad nim przewage. Mam nadzieję że ssię uda, ale już nie dziś,jestem padnięty.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024