FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-06-05 20:49  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

A ja idę poszukać szczęki i oczu:) Niesamowity ten Spit!!!!:) Laszlik Marsjanin:)

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
02-06-05 20:51  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
Kocurro 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chyle czoła, aż mnie w kościach łamie. Wymiatasz w kartonie jak Szopen na klawiszach. ;))

 
02-06-05 21:22  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Laszlik, witojcie z powrotem i nareszcie :-) Fajny ten twój Spit. Fajny był jak się go oblukiwało i obmacywało (bez skojarzeń) w Kruszwicy, ale w złożony do kupy (tzn. do całości) prezentuje się jeszcze fajniej.
Pozdrawiam

KMH Sokół Radom

 
02-06-05 21:44  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Taaaaak.... teraz przyjdzie czas na normalnych modelarzy :)
Laszlik - przyznaj się... pożyczyłeś od Swingera ekipę budowlańców :)
Ty robisz remont balkonu a oni sobie w ciszy i skupieniu robią Spita.

Na poważnie to chylę czoła - i przed tobą - za piękny model ale też przed Brewerem - za piękny gest dzięki któremu możemy oglądać ten piękny model !

ps. pousuwaj entery między zdjęciami - wtedy zmieścisz kilka w jednym rzędzie :)

Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
02-06-05 22:20  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Hehehe... Dzięki !
Witojcie, witojcie dobrzy ludzie z powrotem...
Mnie też miło kontynuować tą relację.
Co do ekipy legoludków... no cóż Kopajt, rozgryzłeś mnie. Pożyczyłem ich sobie od Swingera w Kruszwicy (kiedy nikt nie widział hihi) tylko nic Wam nie mówiłem.
Co do enterów, to nie mogę ich pousuwać, nie wiem dlaczego... a co do owiewki kabiny, to kupiłem gotowca.
Trzymcie się!

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
06-06-05 22:26  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
duzy_tom 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wow Podziwiam efekt twojej pracy!!!Piekny jest ten spit.Wlasnie sobie kupilem wycinanke spitfire`a(tego samego co twoj czyli od hala).Mam nadzieje ze mi wyjdzie.Mam pytanko.Czy uzywales moze ponalowania i czy zamierzasz stosowac jescze jakies triki koncowe w stylu "cuda"sidolux i takie tam???Pytam z ciekawosci.

pozdr

 
08-06-05 21:10  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

No w samą porę tu zagladlem. Powiem krótko WoW !!!!!!!! Piękności ;-)

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

 
11-06-05 23:59  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Udało mi się wymęczyć kolektory wydechowe. Niestety nie wyszły zbyt okazale, a zdjęcia w makro jeszcze bardziej uwydatniają niedoskonałości. Zrobiłem też lotki, ale i z nich nie jestem zachwycony. Problem polegał na tym, że tylny dźwigar (ten do którego przymocowane są lotki) wyszedł mi jakby za bardzo "do tyłu", przez co lotki wymagały przeróbki ponieważ nie schowały się tak głęboko pod poszycie płata, jak powinny. Musiałem niestety przerobić nieco zawiasy lotek i zmniejszyć o ok. 1 mm szerokość samych lotek. Dżwigara niestety nie mogłem już przesunąć do przodu.
Na domiar tego wszystkiego, lewa lotka delikatnie mi się zapadła. Chyba coś się ze mną niedobrego dzieje. No nic to, już niewiele zostało do końca. A w ogóle to mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem, to co chciałem powiedzieć...
Kilka zdjęć:












Taaa.. No i zauważyłem kolejnego BABOLA. Lewa lotka zpadła mi się od góry, natomiast prawa od dołu. Chyba naprawdę muszę gdzieś wyjechać na odmulenie...

https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

Post zmieniony (12-06-05 00:06)

 
12-06-05 09:11  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Laszik twoje relacje to jak kanał nadawany przez kosmitow ;)

-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
13-06-05 08:07  Re: [Relacja] Spitfire Mk Vb (K.A. 1/2005) cz.II
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Laszik, model wygląda miodzio, ale mam pytanko natury technicznej.
Też chcę się czegoś nauczyć :)
Chodzi mi o linie łączenia elementów. Na górnej osłonie silnika widzę, a właściwie ich nie widzę. I chciałbym się dowiedzieć, jak ci się to udaje.
Czy całkowicie ścinasz obramowanie krawędzi (czarną linię), czy też może poprostu zamalowujesz ją?

Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024