FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
15-06-05 10:47  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

ALF działko było ciagniete przez Horcha,Kruppa różnego rodzaju cieżarówki poczawszy od Opla Blitz miałem kiedyś zdjecia jak działko było ciagniete przez czołg lekki Panzer 1 no i jakies gasienicowe transportery amunicyjne i artyleryjskie a własnie zapomniałem też o SD KFZ 2 NSU KETTENKRAD bo też miałem takie fotki

 
19-06-05 12:25  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 


Przez chwilę mam w domu „cyfraka”, mogę dokumentować postęp prac. Dopasowałem ramę wózka do podstawy działka, obok przygotowane resory.

 
19-06-05 13:25  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
macioo 

 

jak patrze na takie relacje to mi sie az nie chce patrzec na to co ja skeciłem :/
Mistrzostwo Andrzej
obserwuje dalej POzdraWIAm

===================
= Yamaha na warsztacie =
===================

 
23-06-05 14:32  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Krótkie podsumowanie. Model nie należy do łatwych w budowie ze względu na małe wymiary części. Trzeba uznać klasę wydawcy, wszystko do siebie pasuje. Miałem kilka drobnych problemów, wynika to z niewielkiego marginesu błędu jaki pozostawia wielkość elementów. Jak napisałem wcześniej, najwięcej uwagi poświęcić trzeba przy budowie ramy wózka, szczególnie jeśli chcemy aby pasowała do ramy działka. Najwięcej wątpliwości miałem przy retuszu kół, starałem się skleić czysto i dokładnie, aby później wszystko zamalować. Ale gdybym tego nie zrobił, wygląd opon prosto z fabryki nie pasowałby do obdrapanej i zadrapanej reszty. Życzę miłego oglądania, chociaż niektóre fotki nie są najlepsze. Jeśli będą pytania chętnie odpowiem.


 
23-06-05 14:36  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Piotr S. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Oj fajny fajny......szkoda ze nie mam aparatu bo bym tez pokazal Vala od Hala:D

 
24-06-05 08:23  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Siedzę, patrzę i podziwiam - super robota - moje gratulacje

PozdrawiamKojak

 
24-06-05 18:17  Re: 2 cm FLAK 38 KA 4/2004
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Dziękuję za miłe słowa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024