FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-09-04 21:17  [galeria] Mobelwagen z GPMu
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 





a oto obiecane zdjęcia niemieckiego zestawu 4x20mm
daję kilka przykładowych, bo w sumie strzeliłem tego ostatnio około 30 ujec, ale ważą prawie 8MB

(dn. 2005.01.27: postanowilem wrzucic wszystkie, bo sa juz na photobuckecie, a te ktore wysylalem bezposrednio - wywalic zeby zrobic miejsce na serwerze... a zdjec jest dokladnie 28 i jakos nie potrafie posegregowac ktore wstawic, a ktore nie.. dlatego wlasnie wstawiam wszystkie...)

jeśli ktoś chce wszystkie, to wysyłam na maila, jeśli mimo to brakuje jakichś ujęc, to proszę o określenie i cierpliwość - po pierwsze sesja, po drugie aparat pożyczany krótkoterminowo..

jak będe miał jakąs chwilę, to dorzucę kawałek a'la recenzja, a teraz zapraszam do "podziwiania" - wszelkie komentarze mile widziane

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

Post zmieniony (27-01-05 14:19)

 
20-09-04 21:21  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 





i jeszcze kilka zdjec....

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

Post zmieniony (27-01-05 14:20)

 
20-09-04 21:24  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 




i to by bylo tyle - jak ktos osobiscie che jakies zdjecia albo ma pytania do modelu to pisac

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

Post zmieniony (27-01-05 14:28)

 
21-09-04 01:17  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Bardzo ciekawa konstrukcja , a wykonanie dokładne i czyste.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
21-09-04 07:33  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Malowałeś...? Oryginał miał chyba nieco inny odcień koloru bazowego.

Przydałoby sie wznowienie tego modelu - czeka na niego wielu chętnych, a archiwalne egzemplarze trzymają swoją cenę.

pzdr
-----------
ams



 
21-09-04 08:26  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

oryginał jako model, czy jako sam pojazd?
pełne malowanie zostało wykonane tylko na osłonach samych działek i niektórych jego elementach - na całości pojazdu tylko retusze. ale zauważyłem, że w GPMie czasami zdażało się, że ten sam model miał minimalnie różne odcienie - to chyba zalaży o której godzinie drukowali ;-).
a poza tym do swojego wykonania mam jeden główny żal - belki, które szły wzdłuż podłogowej płyty pancernej zostały przeze mnei uznane za fantazję autora opracowania i służące tylko wzmocnieniu podwozia - dłatego ich nie zainstalowałem (co widac na przedostatnim zdjęciu - a raczej nie widac). no i jakieś dwa miesiące po skończeniu modelu doweidziałem się, że one tam rzeczywiście były....
jak znajde chwile i chęci, to je przykleję....

 
21-09-04 16:35  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
Bastürk 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak zrobiłeś te nity

 
21-09-04 18:50  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

dobrze zaostrzona szpila szaszłykowa i wikol - rozcieńczany w zależności od rozmiaru nitu.
ostatnio z okazji Walrysa próbowałem robić nitowanie strzykawka (zestaw od napełniania tuszem głowic od HP - świetna igła - krótka i gruba), ale to dość trudne, chociaż też dużo szybsze.
teraz używam tej strzykawki jeśli muszę przykleić jakieś drobne elementy, albo do nakładania spawów - chyba nie ma lepszego sposobu. wspaniała, równomierna spoina.
w strzykawce cały czas wikol...

 
21-09-04 19:36  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zarąbisty!!!!!!!!!

Pozdrawiam!
Michał

 
22-09-04 14:08  Re: [foto] Mobelwagen z GPMu
tuzin   

CCCCCCUUUUUUUDDDDDDDOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024