FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
23-05-04 21:07  [foto-galeria] PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Wykorzystując przebłysk w miarę dobrej pogody, udało mi się wykonać wreszcie kilka fotek ukończonego już PAK'a 35/36.
Budowę modelu, na podstawie surówki wykonanej testowo dla autora opracowania, relacjonowałem juz jakiś czas temu tutaj: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=46608&t=46608, skoro jedak dobiegła ona końca, model zaslużył chyba na swoją galerię ;-))

Już na wstępie zaznaczam że model jest w całości malowany, a więc nie odzwierciedla kolorów finalnej wycinanki. Do malowania użyłem farbki grayish blue, nr 79 revell'a, która po pierwsze jest zbliżona do oryginalnego koloru wycinanki, po drugie wydaje mi się dość "poprawna historycznie", a po trzecie znajdowała się akurat w moich zbiorach ;-)

Z ulepszeń, model otrzymał ruchome zawiasy tarczy, umożliwiające jej złożenie (w wycinance zjadują się elementy zawiasów które bardzo łatwo jest "uruchomić" i wlaśnie one wykorzystane zostały w modelu, od siebie dodałem jedynie ośki i rozcięcie tarczy), wypukłe nity, oraz kilka innych "wypukłości", które występowały w oryginale i są rozrysowane w wycinance, ale po malowaniu byłyby rzecz jasna niewidoczne. Składane ogony stanowią element wyposarzenia standatowego modelu.

A zatem ruszamy z fotkami :-)

P.S. Z uwagi na dość szczupłe rozmiary obiektu, fotki będą przedstawiać ten sam detal (tj. całe działko) z różnych perspektyw, prszę więc Konradusa o wyrozumiałość, bo wiem że tego nie lubi ;-))

 
23-05-04 21:09  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
cdn....

 
23-05-04 21:10  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
cdn...

 
23-05-04 21:13  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A teraz w celu uwidoczeninia skali problemu, zdjęcie rodzinne PAK'a z jego nieco większym kuzynem sIG'iem 33.

 
23-05-04 21:16  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na zakończenie jeszcze jednak fotka samego PAK'a która nie chciała zmieścić się z poprzednimi seriami ;-))

Teraz wypada nam jedynie czekać na wydanie modelu. Kiedy to nastąpi??? Niestety nie wiem, ale mam nadzieję że niedługo :-))

Pozdrawiam

Yaris

 
24-05-04 07:19  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Fajna zabawka.

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
24-05-04 09:50  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To będzie fajna kolekcja dział! ekstra!

Pozdrawiam!
Michał

 
24-05-04 10:51  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

szkoda że nie mam na nie kasy

 
24-05-04 11:03  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
maniek   

a to jeszcze nie koniec moich szalonych pomyslow

08/15

 
24-05-04 11:13  Re: [foto-galeria] PAK 35/36
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

maniek - jesteś szalony! =)

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024