FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-04-04 18:58  [foto-galeria] T-27 z Modelika czyli...
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Mikro-foto-galeria mikro-czołgu.

Dla zachowania równowagi w przyrodzie, przeciwko zmierzającym w kierunku łuku kurskiego PUM-ie i Sdkfz 250 Demona, w pełnym pędzie zdąża z misją rozpoznawczą dwóch radzieckich tankistów ukrytych pod pancerzem jednego z ostatnich będących na chodzie T-27.

Jaki będzie wynik tej konfrontacji ...???

Pozdrawiam

Yaris



Post zmieniony (09-12-04 10:41)

 
21-04-04 18:58  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I to na razie byłoby wszystko :-))

 
21-04-04 19:41  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Kacper   

Niesamowity!
Wygląda zupełnie jak żywy!
Gratulacje!
Pozdrawiam,
Kacper

 
21-04-04 20:21  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Fiban 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Swietna sprawa Yaris, czym i jak robisz nity, sa one "nagniatane" od wewnatrz? Wlasnie sam mecze podobne rozwiazanie, ale mi nie wyszly tak efektownie jak tobie.

 
21-04-04 21:07  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo fajna sprawa.......... takie cudo z takich małych elementów :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
22-04-04 07:31  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Po dalekiej obserwacji przez lornetkę, zobaczeniu i ocenie techniki wykonania T-27, załogi Pumy i Sdkfz 250 czym prędzej zawróciły na ręcznym i pojechały do domu.
To jest właśnie to o czym ostatnio przemyśliwałem. Nie koniecznie trzeba skleić wielki model nie mieszczący się w żadnej półce żeby był on efektowny. Takie małe cuś - a cieszy. Dobra robota.

 
25-04-04 23:45  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Trochę minie tu nie było ;-).

Dzięki za dobre słowa, to daje motywację do dalszej pracy :-)) Sam jestem zadowolony z tego modeliku, jak pisze Demon - małe a cieszy, chociaż wiele można było by w nim jeszcze poprawić.

Fiban - o wytłaczaniu nitów pisałem tu http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=41814&t=41814, natomiast ich wygląd to w bardzo dużej mierze gra świateł przy robieniu zdjęć - w "realu" wyglądają gorzej niż na fotkach, szczególnie nie są aż tak wyraziste.

Natomiast chwilę po zakończeniu T-27 rzuciłem się na model będący zupełną przeciwnością wobec niniejszego czołgu, który mam nadzieję niedługo zaprezentować :-)).

Pozdrawiam

Yaris

 
30-04-04 01:47  Re: [Foto] T-27 z Modelika czyli...
PzKpfw 

 

Da sie to zrobic z kartonu ?
Podziwiam kunszt Yaris`a

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024