FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-04-04 20:24  [galeria] moj stary nowy Łoś - MM
modelmaniak 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Ostatnio wymajstrowałem ze starenkiego MM -Łosia . Oj co sie musiałem namordować z tym kartonem . No i nie miałem oszklenia kabiny - więc wyszło jak wyszło

mm

 
07-04-04 20:30  Re: moj stary nowy Łoś
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Ładny model, przydało by się nowe opracowanie

 
07-04-04 20:42  Re: moj stary nowy Łoś
Witold   

Wydaje mi się, że nie jest to ten pierwszy Łoś opublikowany w MM, choć autor ten sam. Ten był już nieco poprawiony. Ja skleiłem dwa z pierwszego wydania i pomimo, że to Karpiński, sklejały się w miarę przyzwoicie. Teraz mamy na rynku dwa nowe opracowania z Fly, więc nie wiem czy jest potrzebne jakieś inne.

 
07-04-04 21:31  Re: moj stary nowy Łoś
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A wyszło znakomicie!

Muszę szybko pokazać ten model mojemu koledze, którego namówiłem na modelarstwo kartonowe.... on też zbudował dokładnie ten model...... ;-)

mm - jeżeli możesz.... to zafunduj więcej zdjęć! ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
08-04-04 23:24  Re: [foto] moj stary nowy Łoś
Kacper   

Wyszło jak wyszło... He dobre sobie. Wtedy STuG, teraz Łoś, a oba najwyższej jakości. Brawo i - przychylając się do prośby Michała - prosze o więcej!
Pozdrawiam,
Kacper

 
08-04-04 23:36  Re: [foto] moj stary nowy Łoś
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Piękne po prostu !!!

a tak nawiasem to ten od Andrzeja Karpińskiego czy od Wiesława Bączkowskiego ?

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
10-04-04 13:35  Re: [foto] moj stary nowy Łoś
modelmaniak 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

to model z mm 1978 opracowanie A. Karpiński

mm

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024