FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-07-24 09:18  [Galeria] BWP "Borsuk" 1:25 - WAK Etra 2/2003
panAdas 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3

Model transportera opancerzonego Borsuk w skali 1:25 wyrysował przepięknie Michał Rafalski, a wydało bardzo starannie Wydawnictwo WAK.
Swój egzemplarz kupiłem na konkursie w Przeciszowie, zacząłem budowę krótko potem.
Błędów w projekcie raczej nie spotkałem, błędów moich narobiłem co nie miara. Część poprawiłem od razu, kilka wyszło dopiero przy okazji robienia zdjęć, jeszcze inne pewnie zauważę kiedyś tam.
Przy budowie nie używałem żadnych dodatków, ani laserowego szkieletu, ani gąsienic, nic, zero, nul, ponieważ kiedy wykonywałem te elementy, to dodatków jeszcze nie było. Oczywiście, gąsienice pojawiły się w ofercie na drugi dzień po tym, kiedy skończyłem mozolne sklejanie ogniwek, ale to normalne.
Na koniec chciałbym podkreślić znakomitą współpracę na linii klient – wydawca. Kiedy okazało się, że zgubiłem kilka elementów autor modelu wydrukował je we własnym zakresie po czym wydawca modelu przywiózł go z tymi częściami do mnie, do domu, a następnie siedzieli sześć godzin na schodach i czekali aż się wyśpię i łaskawie to od nich wezmę. No dobra, trochę kłamię. Ale faktycznie, zainteresowanie ze strony obu panów było, i takie życzliwe wsparcie czułem gdzieś na plecach.
Konstatując: model polecam, prosty i szybki nie jest, ale zaprojektowany bardzo porządnie i całkiem efektowny.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

06-07-24 10:16  Odp: [Galeria] BWP "Borsuk" 1:25 - WAK Etra 2/2003
MARIUSZ 
moderator

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4

- 10

Grupa: ŁSM

Bardzo fajny model! Gratulacje !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

06-07-24 23:24  Odp: [Galeria] BWP "Borsuk" 1:25 - WAK Etra 2/2003
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1

Czołem Adaśko!
Ale zajefajnie Ci wyszedł ten pełzak 👍
Ja to tak tylko spoglądam z nieukrywaną zazdrością i nadzieją, że i ja się w końcu porwę na tak duży projekt...
Dobra robota, gratuluję👍
Pozdrówka

--
GG 6801515

Post zmieniony (07-07-24 16:26)

07-07-24 11:05  Odp: [Galeria] BWP "Borsuk" 1:25 - WAK Etra 2/2003
Borowy 

Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3

- 2

Witam. Podoba mi się jak wykonałeś ten model. Gratulacje !

--

Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:

Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

08-07-24 13:34  Odp: [Galeria] BWP "Borsuk" 1:25 - WAK Etra 2/2003
Draccus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2

Super wykonanie. Pozdrawiam

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2024