FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-05-24 18:49  [R/G] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie Forumowicze Szanowni,

jak sie komu chce, niech próbuje zgadnąć

zamiast kończyć zaczęte tu kiedyś relacje, biore sie za rozgrzebańce w pudełkach.
Ten tu lezy od nie wiadomo kiedy, wyciągłem go do niechybnego wykończenia.

Wydruk z plujki, pomniejszony do 1:149

postaram sie aktualizować nie codziennie, ino co drugi dzień, następne straszydło w piątek

kto zgadnie, niech łapie co popadnie !

--
brystol jest gupi! lalalalaala!

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka, Willa, Li-2, Betty

Post zmieniony (10-07-24 21:43)

29-05-24 19:21  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50, pomniejszony 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Tak.

Autor p.Wiesław Bączkowski.
W moim egzemplarzu MM-a samolot ten jest w ładnej soczystej, ciemnej zieleni, lekkie przesunięcia farby jak zwykle na czerwonym.

Na moich wydrukach ta ładna zieleń zmieniła sie w jakieś mdłe i niewyrazne dziadostwo,

W piątek ciąg następny

--

Spiciu, Meee..., Avia, ała, RWD-6, P-24G, U-9, Lajciu, Kolegiata, Mercedes170V, Odp-I, Odp-II, Chałupa, Wilczur, Kościół, Beczułka, Willa, Li-2, Betty

Post zmieniony (29-05-24 19:22)

31-05-24 22:15  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50, pomniejszony 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie Szanowni Forumowicze Szanowny Józefie,

już za pózno, to stare wydruki sprzed kilku lat i lat temu zaczęte , musiałbym zaczęte od nowa lepić

Dzisiaj będzie ino aby aby, składam "owiewke" i kończę przednie segmenty kadłuba.
Nie musze przy tym rzucać jombami i prostymi Tucjami.
Następny wpis w najbliższy wtorek

A tu dla porównania kołpak od mesia w 1:33 do mordziuni Beci w 1:149

A tak mie ta wiosenna soczysta zieleń omamiła, że wyciełem i już wygiełem i w zaciszu mojej ziemianki będe se orginał lepił, tak po cichu.
Ino mie troche szkoda, jeden egzemparz miałem.
na obrazku 149 leży na 50-siątce

--

03-06-24 10:03  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50, pomniejszony 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie Szanowni Forumowicze

przedwczesny wpis, bo miało być we wtorek, ale bedzie dziś i jutro też.

zdurniałem do reszty i lepie dwie Becie na raz, bede miał harem jaki abo ajencje.
Szyby to cienka 80g niebieska masionka.

Dolne elementy nie pasują, musiałem śtukować i jeden na nowo z ciemnozielonej masionki, kitować wikolem zagęszczonym pyłem z utartej tektury, a potem retuś tegoż ołówkiem B.

A na to lakier do paznokci i sie błyszczy jak prawdziwa szyba i jest "jak w rzeczywistości"

Bezwstydnie pokazuje z bliska, aby nie było, że kaszany narobiłem i sie chowam

Jutro dalsze segmenty

były sobie dwa guzdrały, jeden duży, drugi mały

--

Post zmieniony (03-06-24 13:32)

04-06-24 16:52  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, lecę oglądając sie do przodu.

Do przedniej gondoli widokowej dokleiłem cztery segmenty kadłuba.
Oszkliłem wszystkie okna w segmentach niebieską masionką.

Jest coraz więcej miejsc gdzie nie pasują linie i elementy ze sobą.

No i śpary, ale śpary to biere na swoją wklęsłą, starczą klatę,
bo to ta czarna gruba krecha, jak ją tne, abo z tej, abo z tamtej, abo tak niby środkiem, to se przyśpiewuje przytupując sztuczną szczęką:

Czarna krecha w kropki bordo
gryzła śpachle kręcąc korbą

no i wychodzą mie śpary, panie

te dwa półwalce z zielonej masionki, obok tego szarego z kwadratową dziurą to przygotowane protezy , do wnęki na bombe.
O kaszanie pod spodem i obrazki , w czwartek

ps
zmieniłem tytuł "relacji"

--

06-06-24 21:52  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, turlam sie pod górkę

Niepasowalności linii i elementów mnożą się - segmenty kadłuba za płatem, to hop siup łupu cupu, trzeba śtukować i ciąć.

Wszystkie segmenty kadłuba mam sklejone-tylko dwa ostatnie na dolnym szwie jeszcze nie - tu dokonam matactwa i wstawie małą łatę z zielonej masionki.

Niezgrywalności linii i różnych pól widać na obrazkach, dobrze, że są kreski centrujące na segmentach-gdyby ich nie było wykonał bym lot do śmietnika.

ciąg ciągu w najbliższą sobotę

Owiewka w trakcie szklenia masionką, wieżyczka widokowa na kadłubie i kółko ogonowe

A tu makro i lakier do paznokci aż do obrzygania, to czarne, to dziura, tam przyjdzie rewolwer.

A tu naparstek, żeby sobie oka skalpelem nie wydłubać

--

Post zmieniony (07-06-24 10:23)

08-06-24 21:11  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, idę dalej z Betką tyłem do przodu, oglądając sie do tyłu.

"Owiewka" kabiny i oszklenie budki tylnego rewolwerowca przyklejone:

Tutaj proteza wnęki na bombę i przednia łatka z masionki, obie ino tak przyłożone, przykleję dopiero jak zrobię bombę, żeby jedno z drugim jakoś dopasować.

Białe pola na segmentach na owiewkę były za duże i białe wyzierało, zamiast babrać kredką , nakleiłem masionkę i teraz wyziera zielona masionka.

Budka tylnego rewolwerowca, autor proponuje mechanizacje, drut w zawiasach, rewolwer może sie gibać, góra-dół.
Wszystkie strzelby i rewolwery przykleję na samym końcu, żebym sie czasami w czasie frajdolarstwa nie postrzelił

A tu cisne już ze skrzydłami i gondolami, pierwsza wręga od przodu o wiele za duża.
W poniedziałek cd.

--

Post zmieniony (10-06-24 11:09)

10-06-24 21:14  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, dzisiaj tylko La Bomba.

aby wkleić wnękę na La Bombę muszę najpierw zrobić tomże La Bombę.
Autor zdetalizował, prawie jak model w modelu.

Ciąg dalszy niepasowalności, segmenty za długie, abo za krótkie, linie, obrysy itd .
skrzydła przy kadłubie obgryzłem, aby jako tako, tak na oko pasowały do oprofilowania, a czy pomogło, to sie okaże.

Zamocowanie statecznika poziomego wg rysunku instrukcji, to zagadka, dlatego ściągnołem do jej rozwiązania kolesiów-frajdolarzy
i nic nie wymyśliliśmy, co autor miał na myśli.

Hola, hola ale znam takiego jednego, co nie jest jakimś tam parchatym frajdolarzem, ino skleja nie modele , ino panie, repliki z kartonu !!
I to takie, panie, że se nawet orginały nie mogą koło nich stanąć !

Gadać z nami najpierw nie chciał, ale w końcu przyszedł.
i co ? też nie ugryzł, jak i co
a ciąg ciągu w środę

--

12-06-24 20:48  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, La Bomba prawie gotowa (jeszcze celownik i drucik w lewym skrzydle) i wnęka na nią przyklejona do kadłuba (za pomocą matactwa z masionką).

W La Bombie zrezygnowałem z kanciastego potworka z listków i moja La Bomba jest Tęponosa, udaje odrzutowca.

Jako, że konsylium frajdolarsko-replikoskie nie zakapowało jak przykleić statecznik poziomy, udałem sie po poradę do pań w Salonie Fryzjerskim, bo panie fryzjerki i panie klientki wiedzą wszystko i znają się na wszystkim.

Pani Szefowa Salonu, jak tylko zobaczyła, co mam w ręce (La Bombe i statecznik) , to zamiast porady dała mi zjeby, żebym jej depozytu bzdetami debilnymi nie zawracał, ino brał sie za sprzątanie, bo jak znajdzie jakieś włosy na podłodze w Salonie, to mi nogi z depozytu powyrywa i nie zapłaci.

no więc po północy, jak już wszystkie włosy zmietłem i policzyłem, to w domu przykleiłem ten statecznik bylejak i na oko.

Jeśli sie trzymać instrukcji i tego, co w zeszycie, to La Bomba ani tak, ani siak do wnęki nie pasuje.
Notabene i na szczęście autor podaje, że La Bombe można również położyć obok modelu.

Instrukcja mówi, że wnękę należy wkleić do gotowego kadłuba, tzn. jak już wszystkie segmenty są sklejone razem.

Ten, kto tego cudu dokonał, ale tak, aby było czysto i równo, tzn. cacusio, czyściusio i równiusio

może se nadać tytuł

Wielkiego Mistrza Ceremonii,

bo jest to niemożliwe

Już widzę jak wszyscy lecą do kiosku Ruchu kupić MM-a, "a ja dziadowi pokaże , że możliwe ! "

Ja uciekłem sie do matactwa, a i tak jest kaszana, widok mojego kadłuba od spodu, to kaszana zakrywa kaszane.

Następny wpis, od teraz co trzeci dzień, tzn. w sobotę.
Co drugi dzień od jutra, nowa relacja z innego rozgrzebańca-pudełkowca.

Oprofilowanie prawego skrzydła od spodu, lewe tak samo.
Skrzydła obgryzłem znacznie przed przyklejeniem do kadłuba, bo zaczernione ołówkiem białe pole byłoby jeszcze większe.
Mimo wielu niepasowalności większość elementów jest jednak bardzo dobrze spasowana.

--

15-06-24 22:37  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, zakłady wędliniarskie pracują na pół gwizdka, lewe skrzydło gotowe i częściowo potraktowane lakierem do paznokci.

Przyłożone tak na niby na sucho, troche to kobylaste będzie, a ja nie mam miejsca w ziemiance, podłoże ukradkiem w Salonie Fryzjerskim.
Następny wpis i szczegóły w najbliższy poniedziałek

--

17-06-24 21:53  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, lewym okiem oglądam właśnie mecz, a prawą nogą piszę dzisiejszy wpis do nibynaniby relacji.

Lewe skrzydło przyklejone, zaczynam oprofilowanie, które składa sie tylko z dwóch części, dolnej i górnej-
Najpierw górna, kawałek po kawałku, karton jest pancerny i sie łamie.

MM jest z 1992 roku, to jeszcze zasoby kartonu z PRL-u.
Tak mie naszło pytanie, kiedy to MM wydał po raz pierwszy model na normalnym kartonie, co to było.

Następny ciąg nastąpi w najbliższą środę-ęęęęęę

--

19-06-24 21:56  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, prawe skrzydło przylepione, wznios sie jako tako zgadza.

Oprofilowanie na lewym będzie z tyłu uzupełnione kawałkami masionki, bo odstaje.

Panowie, bezwstydnie pokazuje zbliżenia tegoż, żeby nie było, że kaszane chowam.
a i retusiu niema, ino gdzieniegdzie, jakieś bazgroły ołówkiem.

Jak zaleje grubo lakierem do paznokci, to ohohooo !

Panowie, wyrazy dezaprobaty i zgorszenia, okraszone szyderstwami i wyzwiskami, jak najbardziej na miejscu.

w piątek ciąg dalszy

--

21-06-24 21:17  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie,dzisiaj mniej niż malusio, bo mecze, ale już sie skończyło babci rąbanie w banie i będzie spokój.

Malusio, bo ino dorobiłem łatki do zakończenia oprofilowania lewego skrzydła, dwa małe ścinki z zielonej masionki, a na to bęc ! lakier do paznokci, aby zalać i zamaskować śpary, a i tak je widać.

Następny ciąg w niedzielę

Tu ogólnie i z daleka

a tu ścinek raz z góry a raz z dołu

--

23-06-24 14:54  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, ciąg sie ciągnie niechybnie, umocowałem stateczniki, ich pion i poziom, "jako-tako"
a jako, że nie będę już przeprowadzał manipulacji na kadłubie przed statecznikami , to umocowałem już sznurek.

tu zaczyna przypominać samolot, najważniejsze, że sie błyszczy, a będzie sie jeszcze błyszczał , ze łohoho !!

zabieram sie za gondole, tu ino aby aby wetkane.
w najbliższy wtorek dalej wio

Jeszcze jakie 5 abo 6 sesji z pseudo relacji.

--

Post zmieniony (23-06-24 14:54)

24-06-24 15:41  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Dobrodzieju, ten z prawej, brązowy zdechlak z zapadniętą klatą, to ja ci jest.

Ten duzy czarny ściągnięty po poradę to Mistrz Ceregieli Rzeczy Niepotrzebnych i jednocześnie Mistrz Swiadków Rzeczywistości Najrzeczywistrzej

skleja Repliki z Kartonu, i to tak, żeby nie wyglądało, że to z kartonu

--

25-06-24 19:25  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, dzisiaj jeszcze mniej niż malusio, tyci, tyci tyciusio.

Uturlałem koła, ta czarność po prawej, to kredka w obfitej ślinie modelarskiej zagęszczonej.

to z lewej już sie trochę błyszczy, bo lakierem panie, lakierem !

te znaki zapytania, tych elementów na arkuszach nie znalazłem , a instrukcja też milczy, czyli "zrób se sam rurki z papieru"

abo i są, a ja mam jakieś niedowidy

Gondole i śmigła są w trakcie, następny ciąg w najbliższy czwartek

--

Post zmieniony (26-06-24 08:12)

27-06-24 17:57  Odp: [R] Betty i Okha , Mały Modelarz 4-5/1992, 1:50 oraz 1:149
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Krakus, dziękuję za wskazówki, nie zastosuję, bo jest mi obojętne, jak co wygląda, czy jest "jak w rzeczywistości" , czy "aby było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości"
gdyż zlepiam odpustowo-jarmarczne świecidełka, a nie, jakieś tam, panie, "modele"

przypuszczam, sądząc po zdjęciach, że koła były nie traktorowate, ino baloniaste, więc w skali 1:50, te ryle nie powinny być widoczne.
ale wszyscy to robią, nawet w skali 1:72, takie fiu bzdziu dla efektu, dalekie od tej ichniej "rzeczywistości", tak samo, panie, jak nity w 1:72, trybikiem od zegarka, trybikiem panie !

Panowie, dzisiaj goondoolaa, goondoolaaa, goondoolaaaaaaa .....

"Spasowanie" pierścieni widać- ciełem i giełem i uwidaczniam kaszane bezwstydnie,
łatki z masionki, tam przyjdzie element, wlot powietrza.
łatki na "wnęce" podwozia będą z masionki czarnej

Zamierzałem wstawiać na skrzydło łatki z zielonej masionki, odpuściłem i po zamontowaniu goondooliii będzie widać ołówek-półgłówek

Ciąg kolejny niechybny w sobotę

PS

drobne niepasowalności gonią drobniejsze niepasowalności, dlatego odkładam lepienie tegoz tu w skali 149 na tzw.święty gwizd i zmieniam tytuł tematu.

odechciało mie sie, abo jak to mówią mądre ludy

"miłość jest jak s-raczka, szybko przechodzi "

--

Post zmieniony (27-06-24 18:11)

29-06-24 23:54  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, dzisiaj ino aby aby, po trochu malusio, bo znowu jednym okiem piłka.

tu gooondoooolaaaa od spodu i łatki z czarnej masionki na "wnęce" podwozia, błyszczą sie; bo już wstępnie lakierem znowu, lakierem !

A tu zacząłem już zakańczanie, czyli zostały drobiazgi, anteny, strzelby, kołpaki i śmigła,
element kołpaka z listków zastąpię innym, z pierśscieni z jakiegoś innego modelu, bo na widok listków dostaje rozstępów w onucach

kolejny ciąg, w poniedziałek

--

Post zmieniony (29-06-24 23:57)

01-07-24 21:17  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, powtykałem rułki wydechowe do gooondoooliii, oraz przykleiłem wdechy, jak Paweł i Gaweł, jeden na górze, drugi na dole, antena do zamontowania z przodu pod kadłubem gotowa

Autor zaleca zrobić ruły wydechowe z rułek igielitowych, bo z papieru nie idzie - bo trzeba wygiąć - autor zaleca rułke z igielitu naciąć i wygiąć.

Uturlałem rułki z czerwonej masionki, ubabrałem ołówkiem i nic nie wyginałem, wetkłem na prosto, bez wyginania,

a kogo to kurde bolek będzie obchodzić, że nie jest "jak w rzeczywistości", bo rułek nie wygłem ??!!

Ciąg d. w środę

--

Post zmieniony (01-07-24 21:21)

03-07-24 20:03  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, prawa goondoolaaa przyklejona, lewa czeka jeszcze na łatki.

tam gdzie sie rozlazło zaleje wikolem z utartym ołówkiem i wyjdzie niby jakoby grubsza krecha.

Ołówek widać, bo masionki zielonej nie dałem i kaszane bezwstydnie na pośmiewisko wystawiam, pozdrawiając przy okazji mataczy wszelakich.

Panowie, budowa jarmarczno-odpustowego świecidełka niechybnie zbliża sie do końca, wszystkie elementa mam gotowe, ino aby jeszcze strzelby i rewolwery -i zaczynam składać.

dalszy ciąg w piątek

--

05-07-24 23:45  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, Betty stoi na jednej nodze, a druga w drodze

Te białe punkty, to tam niby miały być nogi, o wiele za szeroko,
druga noga i rewolwery w niedziele

--

07-07-24 20:08  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, Betty stoi na trzech nogach, zamiast strzelb i rewolwerów zrobiłem anteny.

Strzelby i rewolwery to tylko cztery druciki, jeszcze kołpaki i Betka gotowa -listkowy element podkradne z jakiegoś innego modelu, gdzie kołpak jest z pierścieni.
i oczywiście kosmetyka, wiadro lakieru do paznokci.

Ostatni wpis, w najbliższy wtorek, a potem pseudo galeryjum z jarmarcznego świecidełka.

Zamiast anteny papierowej (cz.55) użyłem wykałaczki, obskurnie obmazanej kredką w modelarskim płynie z otworu gębowego,
wygląda kobylasto, ale wymiary sie zgadzają z szablonem

PS

W przyszłym tygodniu po galeryji z Betką, otworze trzy relacje równocześnie i galopem z rozgrzebańcami, dwa mesie 109 i PWS-26

--

09-07-24 23:39  Odp: [R] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, i to by było na tyle, odpustowiec jarmarczny gotowy, strzelby i rewolwery zamontowane, anteny na rufie również-ale pominąłem tam przewidziane pionowe sznurki, bo bym sie zaplątał i pourywał druciki.

Teraz ino wiadro lakieru do paznokci i pseudo galeryjum plus krótkie glendu smendu wkrótce.

--

10-07-24 21:44  Odp: [R/G] Betty i Ohka, Mały Modelarz nr 4-5, 1992, 1:50
Brystol 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Panowie, pseudo galeryjum, odpustowiec jest stosunkowo duży i nie mam odpowiedniej płachty jako tła.

Kari masz racje, autor zaleca zrobić wydechy z igielitu , naciąć i wygiąć. jak pisałem , wetkłem na skośno prosto.

jestem w terminalnej fazie papierowego bierdolca i wszelakie zgodności z orginałem zdeponowałem w ostatnim odcinku układu pokarmowego.

Kari, nie musiałem sie zapierać, mimo wielu niepasowalności i pancernegO kartonu lepienie tegoż nie stresowało mnie, a to dlatego, że kwestje pasuje nie pasuje, zgodne niezgodne,
są mi obojętne.

Panowie, kaszany nie ukrywam, wyrazy dezaprobaty i zdegustowania, wzmocnione szyderstwami, ironizmami i oczywiście wulgaryzmami, jak zwykle mile widziane.

--

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2024