FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
01-05-13 21:08  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Taaaa, okrutnie to wygląda :))). Gdybyś nie opisał ,,problemu" nawet bym go nie zauważył. I podejrzanym, że nie tylko ja. Klej tak dalej, a efekt końcowy będzie świetny.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-05-13 20:28  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3

Hejka.

No i stało się. Po cichu liczyłem, że następny post to będzie zdjęcie modelu i może jakiś dyplom zdobyty na II Bałtyckim Festiwalu Modelarskim w Koszalinie, a zamieszczam zdjęcie kolizji drogowej jaką doznałem 12 km od swojego miejsca zamieszkania...
Na drodze krajowej nr 6 za Wojcieszynem, moje marzenia odpłynęły w siną dal. Uszkodzenia auta na pierwszy rzut oka nie są duże, ale najwięcej szkód jest pod maską i dołem auta. Pęknięty bak, zniszczony akumulator, pęknięta oś tylna i niestety, ale z racji tego, że auto miało już kiedyś wypadek, zaczęło się składać w pół...
Auto do kasacji, ponieważ koszt naprawy przekroczy koszt auta i uszkodzone modele plus mój model nad którym pracowałem pieczołowicie od 4 miesięcy z myślą o Bałtyckim Festiwalu właśnie...
Da się uratować Neogotyka, ale świadomość, że 4 miesiące zostały zniszczone przez nieuwagę kierowcy i zapatrzenie, bo lepiej walić gadkę niż skupiać się na drodze, no bo ja tylko jechałam 120 km/h na drodze gdzie ograniczenie jest 90 km/h i niezachowanie bezpiecznej odległości plus tłuczki na nogach kończy się właśnie tak jak na fotkach poniżej...



Następny post będzie już relacją końcową jeśli chodzi o fotki.

Pozdrawiam

 
26-05-13 20:32  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

No to niefart okrutny. Współczuję. Ale mimo wszystko najważniejsze ze nikomu nic się nie stało.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
26-05-13 20:34  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
szkodnik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 9


 - 2

Oj fieścina nie wygląda dobrze ale wązne ze tobie się nic nie stało. Kościół do odtarowania a czy tam jeszcze F-14 widać?
Znam ten ból, niestety mój tygrys królewski miał dużo mniej szcześciach i nigdy nie wrócił do formy jaką mial przed wypadkiem :/

 
26-05-13 21:44  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Wyrazy współczucia. Dobrze że Tobie się nic nie stało. Model kościoła wydaje się nietrudny do naprawy.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
26-05-13 22:11  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Model można naprawić, ze zdrowiem gorzej, więc najważniejsze że straty tylko w sprzęcie.
Nie łam się, pokażesz go za rok. No i spodziewam się ujrzeć ten model w Szczecinie. :)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
27-05-13 09:01  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Prędzej czy póżniej odbudujesz....a samochód podobnie jak wiele innych to rzecz tylko nabyta. OK, że tak finalnie wyszło (odpukać mogło być gorzej).

 
28-07-13 18:36  Odp: [R] Modelik nr 11/02 Neogotycki Kościół w Szczecin-Dąbiu
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3

Hejka w te jakże upalne dni.

W modelarstwie jak i w polityce, ogórkowy sezon. Pogoda nie nastraja do klejenia więc i galeria końcowa tak późno. Model naprawiłem już tydzień po kolizji drogowej, ale jakoś się tak nie mogłem zmobilizować do zakończenia relacji. Nawał pracy w robocie plus nawalanka w WOT-a.

Reasumując, model przyjemny, dobrze spasowany, oprócz tych drobnych błędów o których wspomniałem w trakcie trwania relacji. Dobry do przypomnienia sobie modelarstwa na tym średnim poziomie. Najtrudniejszym elementem zdecydowanie część gdzie znajduje się dzwon. Trzeba bardzo uważać i pasować wręcz z chirurgiczną dokładnością, inaczej można się wyłożyć; ja prawie.

Dziękuję tym co się wpisywali i tym co tylko śledzili. Uprzedzając pytanie co teraz: najpierw chcę się podszkolić na modelach z KEL-u- poćwiczyć pasowanie, wyoblenia, formowanie; swoisty erotyzm modelarski a później skupiać się li i tylko na okrętach, statkach i czasami modelach z rodziny pancernych i może czasami psa.

Zapraszam do galerii końcowej.










Koniec

Post zmieniony (28-07-13 18:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024