FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-12-10 00:09  [galeria] Wieża wodna Trzebieszowice 1:87, czyli model w weekend
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Od jakiegoś czasu miałem ochotę skleić jakiś budynek, najlepiej coś efektownego i prostego. Mój wybór padł na wieżę wodną w Trzebieszowicach w skali 1:87 wydawnictwa Świat Modeli z Rybnika.



Model jest dość prostym chociaż trzeba się trochę namęczyć z wycinaniem kratownicowych okien. W zestawie znajduje się tektura do podklejania, folia na szyby i górne okna wydrukowane na folii. Brązowa ,"drewniana" część wydrukowana jest na kolorowym kartonie ,dzięki czemu nie trzeba jej retuszować. Ogólnie model jest bardzo przyjemny. Było parę drobnych problemów ze spasowaniem szkieletu, ale wszystko to szczegóły które można bez problemu poprawić. Mogę polecić ten model nawet początkującym modelarzom, zwłaszcza że niektóre trudniejsze części (okna, wodowskaz) można wykonać w wersji uproszczonej.
A teraz zdjęcia modelu:



--

 
20-12-10 00:28  Odp: [galeria] Wieża wodna Trzebieszowice 1:87, czyli model w weekend
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Przyjemny model ,ładnie wykonany.
Modele tego wydawnictwa są fajnie opracowane ,dołączona folia i tekttura do podklejania,brak konieczności retuszu ( drukowane na kartonie barwionym na wskroś)
Sam posiadam kilka sztuk i po nowym roku mam zamiar powalczyc z jednym z nich.
Gratuluje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024