FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
15-10-10 20:44  [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Witam Serdecznie!!!
Chciałem kiedyś zrobic naszego ROSOMAKA z kartonu ale nie było jeszcze żadnych planów.Dzisiaj znalazłem w Modelarzu plany i zacząłem od kadłuba.
Model robie z kartonu w skali 1:25 w wersji afgańskiej metodą długopisu i linijki bez żadnych programów typu 3D,ale i tak musiałem powiękrzyc plany,bo autor wydał je 1:50.
Zdjęcia będą niebawem

To jest częśc tych planów,które nie wszystkie pasują do siebie.Trzeba się trochę na gimnastykowac szczególnie nad szkieletem,oraz nad wierzą.





--

Post zmieniony (11-11-10 18:49)

 
15-10-10 21:40  Odp: Relacja z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Dawaj Michał

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
16-10-10 08:56  Odp: Relacja z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Najpierw zająłem się szkieletem później nakeiłem kadłub i boki.



Góry jeszcze nie przykrywałem bo pancerz boczny będzie odchylony trochę od kadłuba,więc góra będzie więkrza.Wkrótce zajmę się przodem


Dzisiaj wziąłem się do roboty i zrobiłem podwozie wraz z kołami,które jeszcze nie przykleiłem na stałe.Póżniej zajmę się tyłem.



A o to tył.Brakuje jeszcze schodków,oznakowań i tylnego zaczepu wyciągarki .Jest pomalowany na kolor piaskowy Model Master-sand flat 1706E chociaż na zdjęciu może to słabo byc widoczne



Post zmieniony (17-11-10 18:14)

 
16-10-10 12:14  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Mógłbyś podać meila, żeby skontaktować się z Tobą na priv?

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
16-10-10 12:45  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

michal179@poczta.onet.pl

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
16-10-10 12:53  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Powodzenia w projektowaniu i budowie modelu.Koniecznie musisz wydać go drukiem, jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Model będzie w wersji podstawowej czy w afgańskich modyfikacjach?
Pozdrawiam.

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
16-10-10 14:05  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

jak coś to piszcie na gg
28528736

Jeszcze nie wiem w jakiej wersji go pomalowac. Chciałem na zielony ale niczym by się nie wyróżniał.

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
16-10-10 17:46  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
Yans   

W jakiej skali chcesz go sklejic 1:35 czy robisz w 1:25? W miesiecznku MiniRepliki sa pokazane model rosmakaw skali 1:72 plastik w różnych wersjach.

Post zmieniony (16-10-10 17:51)

 
16-10-10 18:37  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Tak widziałem w tym miesięczniku ten model ale on jest mały i sprzedaje go firma tololoko który kosztuje chyba jkieś 300 zł jak nie lepiej i jest to już gotowy model,a mój model robię w skali 1:25

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
16-10-10 18:41  Odp: [Relacja] z budowy ''KTO Rosomak'' z Modelarza
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Tololoko sprzedaje też Rosomaki do samodzielnego sklejenia, w cenie koło 110zł. I jest to, z tego co mi wiadomo model żywiczny, dlatego tyle kosztuje.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024