FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-07-09 11:34  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
To ja tez pogratuluje !!!................bardzo ladny model.Bede czekal na nastepne okrety w Twoim wykonaniu.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
24-07-09 15:11  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Piękny model : ) podobnie jak Oggo czekam na następny i na relację z jego budowy : )

--

 
25-07-09 13:37  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź!
Ten babol pod kotwicą to efekt walki z malowaniem żyłki w ostatnich godzinach przed wodowaniem:-( Co do relingów to mam to samo odczucie, że linki są za grube- następnym razem spróbuję zrobić je z żyłki, bo pewnie takiego cienkiego drutu nie zdobędę. Bulaje: prosiłbym o wrzucenie linku do relacji z poprawnym wykonaniem, sam nie mogłem znaleźć.
Odp do elessar.telc: nie udało mi się zrobić wyraźnych zdjęć otworów w pokładzie. Z tego co pamiętam, to miałem przy klejeniu spore problemy: paski wewnątrz wnęk musiałem przedłużyć, a w samych podstawach wyciąć i zamocować system obrotowy wież (zrobiony z trzech krążków tektury).
A i jeszcze jedno za kilka dni zaczynam King George V od Halińskiego, wcześniej już zabierałem się za Prince of Wales- ale ten kamuflaż jakoś mnie zniechęcił.
pozdrawiam, Tomek

 
25-07-09 13:49  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

King George V :))) Jeden z moich ulubionych okrętów. Już nie mogę doczekać się relacji.

Jeśli chodzi o bulaje, to jeżeli zależy Ci na okuciach, to rób tak jak robiłeś, tylko powinieneś użyć dużo cieńszego drutu. Twoja technika wykonania jest bardzo dobra, tylko jak pisał Andrzej za bardzo rzucają się w oczy.

Pozdrawiam i czekam na KGV

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
25-07-09 13:57  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Model b. czysto, dokładnie sklejony, bulaje rzeczywiście rzucają się w oczy ale to drobiazg - w przyszłości użyjesz cieńszego drutu.

Podoba się :)

 
25-07-09 21:54  Odp: [Galeria] HMS Glowworm
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Tomek, drut na linki relingów zdobędziesz w banalny sposób: weź jakiś stary kabel elektryczny - jest to plecionka drucików miedzianych o średnicy 0,2 mm. Rozpleć ją i masz zapas linek na 100 lat :) Jak nie masz takiego kabla na podorędziu, to wizyta w sklepie budowlanym tudzież z atr. elektrycznymi skutecznie rozwiaże ten problem. Do bulajów pewnie też się nada, ale popytaj tych, co je wykonują.

--
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024