FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-03-08 15:57  [Galeria] Betoniarka 1:25
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Od jakiegoś czasu, jako przerywnik przy moim wagonie kleiłem taką oto betoniarkę w skali 1:25. Projekt powstał jedynie na podstawie zdjęć oryginału i był swojego rodzaju testem na użycie magnetycznych miarek. Myślę, że test miarki przeszły pomyślnie. Jako, że dziś zaświeciło na trochę jakieś tam niewielkie słoneczko, to mogłem dopaść się do betoniary i do aparatu. Poniżej mała galeria najśmieszniejszego modelu.

Fotki "surówki" :)




Ogólny wygląd modelu.



Udało się zrobić kilka fotek detali jakie są wykonane na betoniarce.




Jak Wam się ten wynalazek podoba ?? :)

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
09-03-08 16:03  Odp: [Galeria] Betoniarka 1:25
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

To ja już wiem, skąd autorzy "Sąsiadów" brali makiety do filmów ;-) rewelacja...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
09-03-08 17:27  Odp: [Galeria] Betoniarka 1:25
gregorus   

O w morde.......pomysl i wykonanie po prostu rewelacja. Po trochu siedzę w tej branży ale na taki pomysł to jeszcze nie wpadłem. Byłbym wdzięczny gdybyś udostępnił ten projekt innym(np. mnie) oczywiście na użytek własny : -)

 
10-03-08 07:18  Odp: [Galeria] Betoniarka 1:25
Tera Misieuda 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

"Warszawa" to to nie jest, ale nie mam nic przeciwko rozpoczęciu produkcji masowej :)

Może wejdziesz w kooperację z Castoramą lub innym Praktirem i będziesz dostarczał im sprzęt na dział budowlany? ;) Liczę, że to początek długiej serii taczek, taśmociągów, łopat i budek z piwem czyli wszystkiego co na budowie potrzeba :D

Pozdrawiam

--
Tera Misieuda - okręty 1:200 IIWW
GG: 6103312
Skype: teramisieuda

 
10-03-08 08:12  Odp: [Galeria] Betoniarka 1:25
kari   

Pomysł oryginalny na maksa :-) wykonanie także :-)
Moją uwagę jednak zwrócił jeden element; "wytłoczone" na boku żółtej skrzynki logo "ZM" - świetne :-)
Całość poraża "wielkością" :-), wiernością i ilością szczegółów.
Teraz czekam na taczkę, łopatę, szpadel, kielnię, poziomicę, kastę, pion, ołówek, może jakieś rusztowanie :-) ... albo wręcz budowlańca :-)
Pozdrawiam.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
10-03-08 08:53  Odp: [Galeria] Betoniarka 1:25
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Taczka już jest :-)

o tutaj :-)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024