FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-02-08 11:26  [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 




Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Sklejaczy

--

 
05-02-08 11:30  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Doskonały. Jedno z najlepszych wykonań tego modelu jakie widziałem.

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
05-02-08 11:54  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Nic tylko pogratulować umiejętności :-)

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
05-02-08 12:13  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Piękna sprawa:) Wszystko wygląda wyśmienicie! Jednak rzuciło mi się coś w oczy. Piaseczek wygląda pięknie, ale myślę, że maszynka swoje waży i coś tam zostawiła za ślady na podłożu. Nie żeby koleiny wyrzeźbić, ale smużka opon na żwirku myślę, że była by w sam raz. Co myślicie? Piszcie jeśli jestem w błędzie:)
Wyśmienita robótka ręczna (nie mylić z szydełkowaniem;) Pozdrawiam!

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
05-02-08 12:31  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
yak   

Jak się robi takie dioramy, to faktycznie można zrobić ślady na piasku :-)), ale może właśnie je zawiało??
Opad szczęki.
Pełen.

 
05-02-08 12:41  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 


SZOK !!!!
Nie wiem i długo jeszcze nie będę wiedział jak Ty to robisz. Nie mam pojęcia jak jest dobrany retusz jak są łączone elementy itd. Serio sam już nie wiem, co napisać jedyne, co to chylę się cały nisko i podziwiam marząc kiedyś o takich umiejętnościach.

Gratulacje model wygląda genialnie i jest dla mnie wzorem do naśladowania ! musze się napić kropelek na uspokojenie…..

SZOK :)

P.S. Można do makietki dołączyć jakiś wyschnięty zakłębiony krzaczek będzie „pełniej”.
Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
05-02-08 12:43  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Doskonały, bo co można więcej powiedzieć :D. Jestem pod wrażeniem umiejętności. Co do śladów na afrykańskim piasku, to faktycznie szybko znikały (tym bardziej, że chłopaki zdążyli polecieć po farbę :P) i myślę, że najlepiej byłoby tylko przypiłować opony od spodu. Ale właściwie nic tu nie treba dodawać...
pozdrawiam
Piotr

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
05-02-08 12:46  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
elbow 



 - 5

No dobra dobra, wszystko pięknie, ale gdzie można dostać takie figurki??
pozdr,

 
05-02-08 14:02  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
Andrzej S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 6
 

Dziękuję Panowie za pozytywne reakcje na moje "lepienie". Oj, BERP, to ja ciągle uczę się czegoś nowego od Ciebie podpatrując co wyprawiasz z F-14. Co do śladów opon na piasku, nie zrobiłem ich po przejrzeniu kilkunastu zdjęć lotnisk polowych w Afryce. Prawie wszystkie były lokowane na twardej, kamienistej powierzchni.

--

 
05-02-08 14:45  Odp: [galeria]Messerschmitt Bf-109F-4
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Witam
Po pierwsze chciałem złożyć gratulacje pięknego modelu. Model na tej dioramce robi rzeczywiście niesamowite wrażenie. Jeżeli mógłbyś napisz proszę coś o retuszu, czym jak itd...

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024