FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-08-07 00:25  [Galeria] PzKpfw VI Tiger Ausf. H1, MM 4-5/98
Łukasz_K 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Witam wszystkich

Jest to mój debiut na forum więc się najpierw przedstawię. Nazywam się Łukasz i mam 24 lata. Na forum trafiłem przez przypadek ponad rok temu i nie mogłem się napatrzeć na cuda jakie prezentują tutejsi modelarze. A że "skleiłem" kilka modeli będąc w podstawówce postanowiłem sam coś złożyć. Wygrzebałem z piwnicy najnowszy model jaki udało mi się znaleźć i zacząłem kleić. Budowa zajęła mi ponad rok a efekty można zobaczyć na poniższych zdjęciach.




Model nie powala na kolana, ale ja jestem zadowolony, że udało mi się go skończyć i przy okazji powrócić do tak wspaniałego hobby.

Pozdrawiam
Łukasz

--------------
Mod. Rafael wrzucil Ci Enter miedzy zdjecia, bo nieco Forum sie rozjezdzalo :)
Mam nadzieje, ze dolaczysz z galeria do Projektu MM?

 
08-08-07 10:11  Re: [Galeria] PzKpfw VI Tiger Ausf. H1, MM 4-5/98
Eryk 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Łukaszu witamy na forum ! Co do modelu to jest bardzo ładnie czysto sklejony. Czy retuszowałeś części ?

--
May the force of superglue be with you :-)

 
08-08-07 10:33  Re: [Galeria] PzKpfw VI Tiger Ausf. H1, MM 4-5/98
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Witam Cię na forum i Gratuluję Ci ukończenia bardzo ładnie wykonanego modelu.
Ja rok temu powróciłem po kilkunastu latach do klejenia modeli wykonując również ten model, a fotki tego pierwszego modelu po latach są w galerii Projektu Małego Modelarza.
Czekamy na następny model.

Pozdrawiam Janek

--




Post zmieniony (08-08-07 11:08)

 
08-08-07 15:33  Re: [Galeria] PzKpfw VI Tiger Ausf. H1, MM 4-5/98
Łukasz_K 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Model był retuszowany ale zwykłą pomarańczową akwarelą z zestawu dla dzieci i odcień trochę odbiega od koloru modelu. Jeśli chodzi o koleiny model to już się klei, a jest nim "Piotr" z Gdańska z Małego Modelarza. Aktualnie jestem na etapie wykonywania olinowania.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024