FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-05-07 22:54  [Relacja/Galeria] Yamaha YZF-R1
Gern 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Od dłuższego czasu przeglądam forum od czasu do czasu coś sam klecąc , mimo pracy zony i trójki dzieciaków. Nie umywa się to co prawda do ogromnej większości modeli zmieszczonych na okolicznych stronach jednak chciałem się wcisnąć małą niszę. jak do tej pory zdarzyła się jedna jedyna relacja z budowy motocykla (choć oczywiście mogłem coś przegapić). Jako, że jeden model jednośladu udało mi się doprowadzić do końca, są szanse, że i ten doczeka finału. By rozwiać wszelkie wątpliwości model jest pobrany ze strony Yamahy.

Na początek elementy z których kiedyś powstanie widelec:


Z doświadczeń z poprzednim motocyklem przed złożeniem tego do kupy poczekam do finału.

owiewka:

Lusterka czekają na podobnie jak widelec na koniec prac by złapać odpowiedni kąt. Zastanawiałem się czy nie zrobić szyby z przezroczystej folii ale ostatecznie stanęło, na tym, że nie wykorzystam nic poza kartonem i klejem (choć kusi mnie wyklejenie folią aluminiową lusterek)

oraz zbiornik paliwa:

o dziwo w normalnym świetle te płonące białe krawędzie są niemal niewidoczne. Muszę chyba popracować nad fotografią.

Na razie to tyle. Za jakiś czas umieszczę fotki (mam nadzieję, że lepsze) pozostałych elementów.

Pozdrawiam

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja/Galeria] Yamaha YZF-R1  nowe
Gern 4404 27-05-07 22:54
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
mikoaj68 505 28-05-07 00:51
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
Wojtass 319 28-05-07 09:19
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
stach48 330 28-05-07 09:32
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
mikoaj68 334 28-05-07 11:06
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
Gern 356 29-05-07 08:59
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
Gern 372 13-06-07 14:28
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
stach48 369 13-06-07 15:03
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
Gern 365 14-06-07 08:30
 Re: Powitanie oraz kilka zdjęć z budowy yzf-r1  nowe
Gern 372 23-07-07 22:27

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024