Cześć.
Choć minęło już trochę czasu to wstawię zdjęcia żaglówki. Pokazałem ją na tegorocznym Hoym Model Fest II Rybnickim Festiwalu Modelarskim.
Co więcej, żaglówka spodobała się nie tylko odwiedzającym wystawę, ale też i sędziom gdzie zdobyła wyróżnienie :)
Zdjęcia:
Do następnego :)
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol