Zaloguj się Zarejestruj się
23-07-25 09:39
23-07-25 09:39
No Subject
Na forum
Od ???
Posty - 39
--
[%sig

Post zmieniony (03-08-25 13:46)
24-07-25 20:18
24-07-25 20:18
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od 2010
Posty - 156
Typ Revenge. Ale która jednostka?
25-07-25 07:51
25-07-25 07:51
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od ???
Posty - 39


Post zmieniony (03-08-25 13:47)
25-07-25 11:44
25-07-25 11:44
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
Dobry ;)
Wybrałeś temat, o którym wielu modelarzy marzyło, by się ukazał w kartonie :P Mam nadzieję, że w kamuflażu "jedynym słusznym" ;)
Z ciekawości, czy jest to Twój pierwszy projekt? ;)
Zapowiada się fajnie. Trzymam kciuki za szczęśliwy finał i liczę na systematyczne apdejty z postępów prac :P

Pozdrawiam
25-07-25 13:42
25-07-25 13:42
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Posty - 137
Łaciaty kamuflarz, bedzie napewno ciekawy. dawaj postepy

Post zmieniony (29-07-25 21:58)
Modelarz okrętowiec
29-07-25 16:56
29-07-25 16:56
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od ???
Posty - 39


Post zmieniony (03-08-25 13:47)
31-07-25 08:22
31-07-25 08:22
Odp: Projekt wlasny HMSiak
Na forum
Od ???
Posty - 39


Post zmieniony (03-08-25 13:47)
03-08-25 21:26
03-08-25 21:26
Odp: No Subject
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
Posty - 558
Dobry.
Jaki jest cel skasowania wszystkich własnych postów?
Temat nie będzie kontynuowany?

Byłoby szkoda :/

Pozdro
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować