Wojtku zostaw na razie te opony! Już Ci pisałem, że je zrobię, tylko daj mi chwilę czasu (mam aktualnie małą rewolucję w życiu i muszę to ogarnąć w pierwszej kolejności). O ile felga jest względnie OK, to sama opona to już przerost formy nad treścią. Sklejenie tego w standardzie, to trzeba być
cevą, albo innym kamikadze jego pokroju (sorry
cewa ale nie miałem lepszego przykładu ;-P ). Ewentualnie zostaw je dla
wyjadaczy, a ja dla
plebsu zrobię coś bardziej zjadliwego.