Nie bardzo rozumiem ...
zapewne zrobił je na tej zasadzie jak Ci opisałem.
I jak patrzę na te opony Wujka Andrzeja, to chyba wykonał je dokładnie tak samo jak Ci pisałem z oponami o mniejszej krzywiźnie boków - jedyne co trzeba by zrobić, to robić to na kilka razy i na coraz bardziej miękkim podłożu.
Zresztą musiałbyś sam spróbować.
- po 'lewej' stronie zaznaczyć 'linię gięcia', jakoś zwilżyć oponę, żeby dawała się formować (pewnie BCG) i potem ją kształtować - tak, wiem to bardzo proste -
w teorii.
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.