Zaloguj się Zarejestruj się
17-11-19 11:11
Na forum od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
17-11-19 11:11
Odp: Budowle- pytanie do praktyków- jaki program do kreślenia siatek?
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
Szukałem i niestety nie znalazłem. Szkoda.
19-11-19 21:52
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 726
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
19-11-19 21:52
Odp: Budowle- pytanie do praktyków- jaki program do kreślenia siatek?
Poszukam jutro na kompie, może mam gdzieś inatalkę do jakiejś straszej darmowej wersji :)
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
20-11-19 06:36
Na forum od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
20-11-19 06:36
Odp: Budowle- pytanie do praktyków- jaki program do kreślenia siatek?
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
Byłbym wdzięczny.
20-11-19 09:44
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 726
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
20-11-19 09:44
Odp: Budowle- pytanie do praktyków- jaki program do kreślenia siatek?
Zobacz, czy ten będzie Ci działał.

SktechUp 2016 Make
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
22-11-19 11:41
Na forum od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
22-11-19 11:41
Odp: Budowle- pytanie do praktyków- jaki program do kreślenia siatek?
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 1
Posty - 374
Cześć!
Przetestowane. Działa! Chociaż i tak na początku wywala komunikat, że skończyła się już ważność itd. Da się bawić, zapisywać więc uważam, że ta instalka działa.

Dzięki wielkie!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować