Dobra chyba mam to o co Wam chodziło ...
Chwilowo nie przejmujcie się błotnikami, że odstają, czy też dolną krawędzią maski.
Chodziło mi o pokazanie różnic w wielkości osłony.
A jak co - to jakbyście znaleźli kontakt do Pana Jacka Romanka i gdyby p. Romanek był na tyle uprzejmy i udostępnił Nam zdjęcia które zaprezentował w swoich pracach - najlepiej z tzw. "pierwszego skanu" - to ja byłbym wdzięczny bo manipulując jasnością i kontrastem mógłbym wydobyć jeszcze więcej szczegółów.
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.