Zaloguj się Zarejestruj się
28-05-26 23:06
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 113
W Rupieciarni - 1
28-05-26 23:06
[Z] WAK #262 30.05.2026
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 113
W Rupieciarni - 1
30.05.2026'...
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
29-05-26 13:55
Na forum od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
29-05-26 13:55
Re: [Z] WAK #262 30.05.2026
Na forum
Od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Mam nadzieję, że Miś będzie tym razem otwarty;)
Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
A6M5 Zero, A6M3 Zero, A6M2 Zero, MiG-21UM, HS-123, Su-27UBM, MiG-29MU.

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501
29-05-26 17:00
Na forum od 2025
Posty - 4
29-05-26 17:00
Re: [Z] WAK #262 30.05.2026
Na forum
Od 2025
Posty - 4
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Będę i tez liczę, że będzie otwarty.
29-05-26 20:08
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
29-05-26 20:08
Re: [Z] WAK #262 30.05.2026
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 2 238
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Prawie... prawie by się udało, ale oddaliśmy już bilety. Następnym razem na pewno się uda... tfuuu przez lewe ramię
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować