Zapraszamy na kolejne PIWKO które będzie w pierwszy piątek czerwca tj. 5.06. Tym razem wracamy do rzeszowskiej Tawerny Żeglarskiej w której spotykamy się od godz.17.
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?
Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-05-26 19:25.