Witam.
I nastał piątek jutro startujemy. Docierają wciąż nagrody i wyróżnienia.
Instytut Pamięci Narodowej oddział Katowice ufundował nagrody dla młodzików i juniorów za:
Najlepiej wykonany sprzęt i wyposażenie oddziałów Wojska Polskiego
Ponadto IPN oddział Katowice wspólnie z Muzeum Miasta Jaworzna zaprasza do odwiedzenia wystawy
,, Karol Pniak jeden z nielicznych " którą będzie można zobaczyć przed wejściem głównym do Hali.
A dla wszystkich chętnych w niedzielę o godzinie 12.30 będzie zorganizowane oprowadzenie po wystawie na które zaprasza kurator wystawy Pan Adrian Rams z Muzeum Miasta Jaworzna
Muzeum Miasta Jaworzna współorganizator naszego Festiwalu ufundowało nagrodę specjalną
,, Za najlepszy model obiektu architektonicznego "
Dotarły nagrody od producenta dodatków żywicznych firmy SCALE 23. Ciekawe zestawy w skali 1:72 i 1:35
Firma
Chemoform przekazał zestaw modeli do puli nagród
Dotarły również zestawy waloryzacyjne i dodatki od
Firmy ABER która niemal od początku wspiera nasz Festiwal.
Są też już Puchary i nagrody specjalne które są wręczane na naszym Festiwalu od pierwszej edycji.
Dotarły i one 9 tegorocznych JAWORKÓW jak zawsze wykonanych we wspólnocie Betlejem oraz 120 listków Jawora każdy inny i nie powtarzalny jak najbardziej wykonany ręcznie. Czekają na Was.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Przypominamy że rejestracja modeli tylko on-line i TYLKO DZISIAJ DO GODZINY 20.00
Pozdrawiam.
Paweł O.
Post zmieniony (06-09-24 12:34)