Zaloguj się Zarejestruj się
11-02-24 16:18
Na forum od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 64
Posty - 2 222
Projekt 50 Lat MM
11-02-24 16:18
[Z/r] PIWKO 167, 1.03.2024
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 64
Posty - 2 222
Projekt 50 Lat MM
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Cześć,

marcowe spotkanie wypada w piątek 1.03. Miejsce - pub Kuźnia w Rzeszowie, od godz. 17.00

Zapraszam!

Post zmieniony (02-03-24 20:17)
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek [sabbstone.deviantart.com]
02-03-24 20:12
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
Posty - 467
02-03-24 20:12
Odp: [Z] PIWKO 167, 1.03.2024
Marcowe PIWKO odbyło się w licznej obsadzie. W Kuźni zjawili się

97
Andrzej
Krystian
Maniek
Manio89
Talex0
Tomasz K.
Rzeźnik
Dziadek Tadek

Spotkanie zwycięzców (jak widać na zdjęciu). Pierwsze miejsce na Kartonowej Syrence w kategorii "pojazdy gąsienicowe open" zajął znany z PIWKO-wych spotkań Renault FT 17, wykonany przez Rzeźnika.



Swoje "5 minut" miał też Delapan Dziadka Tadka - puchar Grand Prix JSC. Ale nasze spotkania mają swoje prawa i na stole pojawiła się literatura modelarsko-historyczna.



Z nowości zainteresowaniem cieszyła się Lala1 (GPM, 1/33),



a niektórych kusiły modele w skali 1/400



W pewnym momencie z morza makulatury wyłoniła się łódź z Gokstad (Gokstadskiper, wyd. WAK, 1/72).




Wikingowie jak to Wikingowie, napadają, mordują, rabują, więc na wszelki wypadek ruchy ich jednostki obserwuje HMS Campbeltown (JSC, 1/400)



My tu o pływadłech a tymczasem dotarli do nas kolejni Koledzy.





Czasami można pochwalić się pracami domowymi bez targania ich po knajpach.



A potem to zrobiło się ostro ...



gdyż Klub Przyjaciół Pizzy wznowił działalność.




Na koniec spotkania, syci na ciele i duchu pomogliśmy Kolegom z Mielca przy korektach regulaminu konkursu, który ma odbyć się w dniach 18-19 maja.



Kolejne spotkanie ustaliliśmy na 5.04 czyli pierwszy piątek po Świętach Wielkanocnych.
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować