Marcowe PIWKO odbyło się w licznej obsadzie. W Kuźni zjawili się
97
Andrzej
Krystian
Maniek
Manio89
Talex0
Tomasz K.
Rzeźnik
Dziadek Tadek
Spotkanie zwycięzców (jak widać na zdjęciu). Pierwsze miejsce na Kartonowej Syrence w kategorii "pojazdy gąsienicowe open" zajął znany z PIWKO-wych spotkań Renault FT 17, wykonany przez Rzeźnika.
Swoje "5 minut" miał też Delapan Dziadka Tadka - puchar Grand Prix JSC. Ale nasze spotkania mają swoje prawa i na stole pojawiła się literatura modelarsko-historyczna.
Z nowości zainteresowaniem cieszyła się Lala1 (GPM, 1/33),
a niektórych kusiły modele w skali 1/400
W pewnym momencie z morza makulatury wyłoniła się łódź z Gokstad (Gokstadskiper, wyd. WAK, 1/72).
Wikingowie jak to Wikingowie, napadają, mordują, rabują, więc na wszelki wypadek ruchy ich jednostki obserwuje HMS Campbeltown (JSC, 1/400)
My tu o pływadłech a tymczasem dotarli do nas kolejni Koledzy.
Czasami można pochwalić się pracami domowymi bez targania ich po knajpach.
A potem to zrobiło się ostro ...
gdyż Klub Przyjaciół Pizzy wznowił działalność.
Na koniec spotkania, syci na ciele i duchu pomogliśmy Kolegom z Mielca przy korektach regulaminu konkursu, który ma odbyć się w dniach 18-19 maja.
Kolejne spotkanie ustaliliśmy na 5.04 czyli pierwszy piątek po Świętach Wielkanocnych.
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?