Zaloguj się Zarejestruj się
24-01-24 12:45
[Z/r] PIWKO 166, 2.02.2024r.
Zapraszamy na kolejne PIWKO w dniu 2 lutego do Tawerny Żeglarskiej w Rzeszowie. Tradycyjnie schodzimy się od godz. 17.

Post zmieniony (13-02-24 19:22)
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?
02-02-24 13:07
Odp: [Z] PIWKO 166, 2.02.2024r.
Chciałem być, ale nie będę. Łóżko, syropek, bateria pigułek :)
Pozdrawiam tych którzy przybędą, i jakby ktoś dokumentował to było by fajnie.
Trzymajcie się!
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?
02-02-24 15:02
Odp: [Z] PIWKO 166, 2.02.2024r.
97
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
znowu?
kurde, trzeba więcej witaminek braść ;-)
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
11-02-24 16:16
Odp: [Z] PIWKO 166, 2.02.2024r.
Tomasz K.
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 63
Posty - 2 219
Projekt 50 Lat MM
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Mała relacja ze spotkania.
Tym razem spotkaliśmy się nie 'W" Tawernie, a pod nią.... a to z powodu czasowego zamknięcia lokalu. Jako, że był piątek podczas sesji akademickiej, istniał cień szansy, że w jakimś lokalu będą miejsca. Nasze kroki skierowały się ku "Kuźni". Stwierdziliśmy tam obecność dobrze oświetlonej i wygodnej loży.
Nasze grono liczyło kolejno:
97
Andrzeja
Mariusza
oraz mnie.

Grupa kameralna, co zrozumiałe ze względu na okres feryjno-chorobowy. Ale modelarsko i merytorycznie mocno aktywna:


I to tyle, do następnego!
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek [sabbstone.deviantart.com]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować