Zaloguj się Zarejestruj się
18-03-24 19:55
18-03-24 19:55
Odp: VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 12
Galerie - 37
Posty - 1 980
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Miałem się już zapytać w zeszłym roku po ogłoszeniu wyników, ale zapytam się teraz po publikacji bieżących wyników - czy to nie jest trochę nie fair, że organizatorzy startują w konkursie przez siebie organizowanym? Rozumiem, młodzicy czy juniorzy, ale seniorzy? W niektórych kategoriach osoby z poza Nowego Tomyśla były w zasadzie bez szans.
18-03-24 20:52
18-03-24 20:52
Odp: VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla
Na forum
Od 2012
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
Posty - 248
W której lub w których kategoriach wg Ciebie jest podejrzenie nieuczciwości?
18-03-24 21:01
18-03-24 21:01
Odp: VIII Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 12
Galerie - 37
Posty - 1 980
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Np. pojazdy wycinane laserowo 1:72.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować