Miałem się już zapytać w zeszłym roku po ogłoszeniu wyników, ale zapytam się teraz po publikacji bieżących wyników - czy to nie jest trochę nie fair, że organizatorzy startują w konkursie przez siebie organizowanym? Rozumiem, młodzicy czy juniorzy, ale seniorzy? W niektórych kategoriach osoby z poza Nowego Tomyśla były w zasadzie bez szans.