Zaloguj się Zarejestruj się
14-04-14 12:11
[Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 514
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Jako że na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o GEKO wyjazdowym w kwietniu (do Oświęcimia) a pozostały tylko dwa tygodnie, czas podjąć decyzję. Proponowany program to sobotnia wizyta na Śrubce w Żywcu, zwiedzanie browaru Żywiec, powrót do Oświęcimia na wieczór konsumpcyjny. Proszę o głosy za i przeciw i oczywiście deklaracje obecności.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
14-04-14 13:41
Odp: [Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
Ja sie wybieram na srubke sie pokrecic,nie wiem czy w sobote czy tylko w niedziele.
Mozliwe ze bede z nowym modelem.
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...
14-04-14 20:41
Odp: [Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
And
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 616
W Rupieciarni - 6
Projekt 50 Lat MM
Ma skromna osoba jest na tak
16-04-14 12:03
Odp: [Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
ReVan_
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Panowie zapraszam do myszkowa:D Niestety mam noge w gipsie i jestem uziemiony:D
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
16-04-14 13:20
Odp: [Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 514
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Z ogromnej fali pozytywnych odpowiedzi wnioskuję że entuzjazm do GEKO wyjazdowego był nakręcony browarem i jedyną w swym rodzaju atmosferą Casa Austria :)

Niniejszym ogłaszam że GEKO wyjazdowe nie odbędzie się w kwietniu ze względu na kanonizację.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
16-04-14 15:15
Odp: [Sondaż] GEKO wyjazdowe 26-27 kwietnia
ReVan_
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29
Posty - 887
Projekt 50 Lat MM
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Bo w żywcu browara nie zwiedzisz, co najwyżej pijalnie naprzeciw:) Do gliwic to mnie może ktoś podwiezie:)
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować