Jako że na ostatnim spotkaniu rozmawialiśmy o GEKO wyjazdowym w kwietniu (do Oświęcimia) a pozostały tylko dwa tygodnie, czas podjąć decyzję. Proponowany program to sobotnia wizyta na Śrubce w Żywcu, zwiedzanie browaru Żywiec, powrót do Oświęcimia na wieczór konsumpcyjny. Proszę o głosy za i przeciw i oczywiście deklaracje obecności.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<