rodrus napisał:
> info masz na [
www.modelwork.pl] -jest to pierwsza impreza tego typu w Elblągu.
Z tego co widzę, to karton został tam potraktowany trochę po macoszemu ;) Niech organizator albo osoba zainteresowana wstawi informację na forum, tak jak jest z innym konkursami. Może powinieneś porozmawiać z organizatorem (to nie ten bandi50 ? ). A może sam, jako osoba zainteresowana, załóż wątek i napisz taką informację? Wystarczą podstawowe informacje - nazwa, data, miejsce i klika słów. Wtedy umieszczę wydarzenie w kalendarzu graficznym podpinając pod nie istniejący wątek na forum.
pzdr,
k.