Zaloguj się Zarejestruj się
03-03-19 14:36
Na forum od 2018
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 34
03-03-19 14:36
[P] Wagon platforma Smms, 426Z
Na forum
Od 2018
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 34
Witam jak w temacie poszukuję szczegółowych zdjęć wagonu platformy Smms, 426Z - głównie rama/ostoja. Interesują mnie również plany jakby ktoś posiadał.

Post zmieniony (03-03-19 23:04)
18-03-19 00:26
Na forum od 2004
Relacje w toku - 2
Posty - 492
18-03-19 00:26
Odp: [P] Wagon platforma Smms, 426Z
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Posty - 492
Zajrzyj tu: [plany.zonk.pl] - w końcu to przeróbka tej platformy.
29-03-19 22:19
Na forum od 2018
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 34
29-03-19 22:19
Odp: [P] Wagon platforma Smms, 426Z
Na forum
Od 2018
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 34
Ok dziękuję
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować