Zaloguj się Zarejestruj się
17-04-19 20:31
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
17-04-19 20:31
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386

oto dalszy wkład w budowę modeli wagonów - model w skali 1:25 platforma startowa SSlma44 z rakietą V2 - wykonana rok temu na razie nie wydana - szkoda .Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
17-04-19 21:20
Na forum od 2009
Posty - 829
17-04-19 21:20
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Wielka szkoda tych nie wydanych modeli.
Przykład działa przeciwlotniczego 12.8 cm Flak 40/4 na wagonie w kamuflażu.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
19-04-19 19:49
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
19-04-19 19:49
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386

do mojego poprzedniego wpisu gotowy model . Pozdrawiam

--

Post zmieniony (19-04-19 19:55)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować