Niemiecka platforma z działem p-lot 88 mm skala 1:25 na forum Konradusa model został skończony i nadal nie jest wydany za co bardzo przepraszam -lecz to już ode mnie nie zależy . W planach miał być model wagonu z dwiema armatami lecz i z tego nic nie będzie . To jest zdjęcie przedstawiające taki właśnie model

Pozdrawiam .
--
Post zmieniony (16-04-19 19:57)