Zaloguj się Zarejestruj się
10-04-19 21:48
Na forum od 2009
Posty - 829
10-04-19 21:48
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2009
Posty - 829
,,Dwojaka jest natura Polaka"
12-04-19 11:30
Na forum od 2003
Posty - 2 111
12-04-19 11:30
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Klasyczna platforma na wózkach - jeśli mnie oko nie myli - typu 'Diamond' (europejski) i postawione dwie armaty :)
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
13-04-19 12:31
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
13-04-19 12:31
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Mam prośbę -prosiłbym o informację co to za okres czy 1 czy 2 WŚ - armia i może jakieś dodatkowe informacje gdyż sam wagon to za mało .Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
13-04-19 14:26
Na forum od 2009
Posty - 829
13-04-19 14:26
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Nie mam żadnych pewnych informacji. Jak sądzę jest to przełom XIX i XX wieku.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-04-19 20:13
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
13-04-19 20:13
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Niemiecka platforma z działem p-lot 88 mm skala 1:25 na forum Konradusa model został skończony i nadal nie jest wydany za co bardzo przepraszam -lecz to już ode mnie nie zależy . W planach miał być model wagonu z dwiema armatami lecz i z tego nic nie będzie . To jest zdjęcie przedstawiające taki właśnie model Pozdrawiam .

--

Post zmieniony (16-04-19 19:57)
15-04-19 07:48
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
15-04-19 07:48
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Tadziu, coś nie tego z tym zdjęciem. Wstaw, proszę, ponownie.
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
16-04-19 20:09
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
16-04-19 20:09
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386

to jest ten model zdjęcie to plan modelu wykonanego już dawno temu i na razie jeszcze nie wydanego -szkoda -skala 1:25 wagon SS z działem 88 mm . Pozdrawiam

--

Post zmieniony (16-04-19 20:11)
16-04-19 20:24
Na forum od 2009
Posty - 829
16-04-19 20:24
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Jeśli się nie mylę to na tego typu wagonach montowane były też cięższe kalibry.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
16-04-19 20:46
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
16-04-19 20:46
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Tak są zdjęcia z działami 105 mm i 125 lub 128 mm i w internecie są . Nawet dość sporo myślałem o tym największym kalibrze lecz na razie wykonam 190 mm a następnie będzie 150 mm na platformie , a może jeszcze coś większego z rodzinki dział kolejowych z całego świata . Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
17-04-19 06:36
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
17-04-19 06:36
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Oooo to już teraz wiem co Waszmosć knujesz :) Fajna rzecz. Widziałem kilka fotek tej platformy i, nie powiem, łechtała mnie. Podoba mi się użycie rozkładanych burt wagonu jako pomostów dla obsługi działa. Jeśli ten model sie kiedyś ukaże w jakimś wydawnictwie - na pewno sobie kupię i wysoce prawdopodobne, że pomniejszę do 45 i skleję.
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować